Natalia Oreiro kręci thriller

Urugwajska aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro lada dzień rozpocznie zdjęcia do kolejnego filmu pełnometrażowego. “Wakolda” autorstwa i reżyserii Lucii Puenzo to

Urugwajska aktorka i piosenkarka Natalia Oreiro lada dzień rozpocznie zdjęcia do kolejnego filmu pełnometrażowego. “Wakolda” autorstwa i reżyserii Lucii Puenzo to thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się na początku lat 60-tych. Opowiada o relacji niemieckiego lekarza z typową argentyńską rodziną z Patagonii. W historię wplątana została autentyczna postać. Owym lekarzem jest nikt inny jak sławny nazistowski doktor Josef Mengele, który zasilał także grono SS w Auschwitz. Uciekinier instaluje się w Bariloche, aby ukryć się przed łowcami nazistów, którzy depczą mu po piętach.

Dla Natalii to już druga szansa zaprezentowania się w dramacie o tak trudnej temace. Niespełna dwa miesiące temu w Cannes aktorka promowała film pt. “Infancia clandestina” przywołujący wciąż bolesne dla Argentyny czasy dyktatury wojskowej. Jej postać w “Wakolda” nosi imię Eva i wraz z mężem Enzo (Diego Peretti) prowadzi hostel, do którego zawita zbłąkany Niemiec.

Zdjęcia do filmu potrfają sześć tygodni. Przez pierwsze 14 dni ekipa będzie pracować w Buenos Aires, a później przeniesie się do Bariloche. Premiera zaplanowana jest na maj 2013 roku.

Po zakończeniu pracy na planie filmu Natalia wyruszy do Kolumbii, gdzie czeka na nią plan zdjęciowy drugiego sezonu produkowanego przez Moviecity serialu “Lynch” z Jorge Perugorría. Mówi się także, że w 2013 roku Oreiro powróci na szklany ekran jako partnerka Adriana Suara w telenoweli o roboczym tytule “Solamente vos”.

 Comments

  1. Mam nadzieje, że film trafi do kin w Polsce , za jakiś czas , jeśli nie to trzeba koniecznie obejrzeć w internecie . Ciesze się, ze Naty powraca po urlopie macierzyńskim do pracy , aby informacja o powrocie do telewizji się sprawdziła , dawno nie było z nią nowego serialu u nas .

  2. Oj tak, ciężko pracuje, szkoda tylko że ma czasu na muzykę bo ja chciałabym czegoś nowego od niej posłuchać. Od 10 lat nie wydała płyty.

  3. to jest dopiero zdolna bestia,świetna jest naty śliczna dobrze gra i śpiewa

  4. widac ze natalia jest zapracowana ale to dobrze, ze sie rozwija:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.