Natalia Oreiro i Christian Meier kręcą w Argentynie

Po tygodniach spędzonych na planie w Kolumbii, Natalia Oreiro wraz z całą ekipą serialu “Lynch” przenieśli się do Argentyny, gdzie

Po tygodniach spędzonych na planie w Kolumbii, Natalia Oreiro wraz z całą ekipą serialu “Lynch” przenieśli się do Argentyny, gdzie powstaną zdjęcia do kolejnych odcinków serii. W piątek rano w Buenos Aires miała miejsce konferencja prasowa, na której pojawili się odtwórcy głównych ról: Jorge Perugorria, Natalia Oreiro, Christian Meier, Alejandro Calva i Raul Taibo.

“Widzowie szukają nowych historii. I znajdą je w “Lynch”. To pełna nowatorskich pomysłów, całkiem różna od innych propozycja telewizyjna, która szanuje naszą odrębność i warianty języka hiszpańskiego” – podkreślała Natalia, która gra w serialu charyzmatyczną żonę właściciela zakładu pogrzebowego, z którym wspólnie zbija interes na fingowaniu śmierci, gwarantując tym samym “zmarłym” klientom drugie życie. “Znakomita oglądalność pierwszego sezonu otworzyła drzwi do kolejnych odcinków. Teraz chcemy nadać serialu więcej odcieni grozy, postacie są bardziej mroczne, pojawia się więcej trupów i cierpienia” – zdradza aktorka.

Liczący 17 odcinków drugi sezon serialu trafi na antenę Moviecity w przyszłym roku.

Ekipa serialu “Lynch” podczas konferencji prasowej.


Comments

  1. Fajnie by było gdyby “Lynch” był u nas. Liczę, że któraś stacja kpi to w przyszłym roku.

  2. Ach gdyby puścili w Polsce

  3. super ze gra z christianem on jest boski

  4. może puszczą to w polsce

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.