Gazeta wyborcza o “Avenida Brasil”

To niewiarygodne! Sukces “Avenida Brasil” dotarł nawet do Polski. Na łamach serwisu “Gazety Wyborczej” można znaleźć spory artykuł odnośnie tego

To niewiarygodne! Sukces “Avenida Brasil” dotarł nawet do Polski. Na łamach serwisu “Gazety Wyborczej” można znaleźć spory artykuł odnośnie tego olbrzymiego hitu. Już dawno, żadna polska gazeta nie zainteresowała się telenowelami latynoskimi, to prawdziwy fenomen, już nie tylko w Brazylii, ale i u nas. Trzeba mieć nadzieję, że również któraś ze stacji zainteresuję się tą produkcją.

Link do pełnego artykułu: Brazylia przegląda się w serialu i chce sukienek, jakie nosi bohaterka.Comments

 1. Fajnie!!! Oby teraz puścili ją na Pulsie bądź TV4, dawno brazylijskich tasiemców u nas nie było a ja uważam ich produkcje za całkiem ciekawe i co najważniejsze są oryginalne. Pamięta ktoś może Z głową w chmurach, to jak na razie moja ulubiona brazylijska tela.

  1. Ja wolałam “Po prostu miłość” o tym jak matka – Elena – oddała swojego nowonarodzonego synka swojej dorosłej córce – Eduardzie – ponieważ synek Eduardy zmarł i nie mogła mieć więcej dzieci.

   1. a matkę i córkę grali naprawdę matka i córka była to super telenowela

  2. to było o trzech siostrach ich ojciec obudził się po 18 latach śpiączki był super ten serial

 2. Super, nareszcie niech zaczną pisać o gwiazdach latynoskich a nie tylko te plastikowce z Hollywood!

 3. super nareszcie nasza prasa coś napisała o telenoweli ale tylko chyba że ta telenowela była hitem na taka skale że wyludnili się miasta w emisji telenoweli

 4. ale czad, gazeta wyborcz pisze o telenoveli, musi to byc sukces na caly swiat i dobrze, chcialabym aby puscili ja w polsce :)

 5. Super:) – fajnie byłoby ją zobaczyć – zwłaszcza, że tak mało brazylijskich telek jest obecnie emitowanych w Polsce:(
  Może kiedyś….

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.