Nagrody TVyNovelas 2015: “Mi corazón es tuyo” najlepszą telenowelą Televisy

Tegoroczna fiesta przygotowana przez Televisę pod szyldem magazynu TVyNovelas, by obdarować statuetkami gwiazdy kanału oraz rodzime produkcje zakończyła się kilka

Tegoroczna fiesta przygotowana przez Televisę pod szyldem magazynu TVyNovelas, by obdarować statuetkami gwiazdy kanału oraz rodzime produkcje zakończyła się kilka godzin temu. Telenowela “Mi corazón es tuyo” została wybrana najlepszą w swoim gatunku, jednakże, największą liczbą zdobytych statuetek (sześć) może pochwalić się ekipa “Yo no creo en los hombres”.

Jedna z pierwszych nagród wieczoru powędrowała do twórców serialu “Como dice el dicho”. To najbardziej rzeczywisty i podejmujący trudne problemy społeczne serial unitario (emitowany raz w tygodniu). Co ciekawe, jedną ze scenarzystek tej produkcji jest Polka, Agnieszka Kawecka.

Uhonorowano role komediowe młodych aktorów Pauliny Goto w “Mi corazón es tuyo” oraz José Eduardo Derbeza (syna Victorii Ruffo i Eugenio Derbeza) w “Que pobres tan ricos”. Miano najlepszego w kategorii primer actor, przyznawanej aktorom z dużo większym doświadczeniem, w tym roku przypadło Manuelowi Ibáñezowi (“Que pobres tan ricos”).

Doceniono drugoplanową rolę Osvalda Benavidesa w telenoweli “Lo que le vida me robó”. Ta sama produkcja przyniosła statuetki Danieli Castro, nominowanej za najlepszy czarny charakter, Luisowi Roberto Guzmanowi, jej współ-protagonistę, oraz Sebastianowi Rulliemu, wybranego najlepszym aktorem.

Zdaniem jury produkcja Giselle González “Yo no creo en los hombres” zebrała najlepszych obsadę. Osobnymi statuetkami za pojedyncze kreacje wyróżniono Cecilię Toussaint, za najlepszą rolę drugoplanową, Rosę Maríę Bianchi (primera actriz) oraz Fabiolę Guajardo (współ-protagonistka). Flavio Medina został nagrodzony za postać negatywną, a Adriana Louvier odebrała statuetkę dla najlepszej aktorki.

Na scenie zabrakło aktorów telenoweli “El color de la pasión”, nominowanych w dziewięciu kategoriach, z których żadna nie przyniosła zwycięstwa. Nie zabrakło natomiast artystów zaproszonych do występów muzycznych. Pojawili się m.in. David Bisbal, Alejandra Guzmán, Mane de la Parra, Margarita oraz Maite Perroni. Przywołano pamięć aktorów, którzy odeszli w ciągu minionego roku, ze szczególnym uwzględnieniem Roberto Gómeza Bolañosa, zwanego także Chesperito.

Lista zwycięzców:

Najlepsza telenowela: “Mi corazón es tuyo” (Juan Osorio)
Najlepsza protagonistka: Adriana Louvier (“Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy protagonista: Sebastián Rulli (“Lo que la vida me robó”)
Najlepsza antagonistka: Daniela Castro (“Lo que la vida me robó”)
Najlepszy antagonista: Flavio Medina (“Yo no creo en los hombres”)
Najlepsza aktorka “pierwszego formatu” (primera actriz): Rosa María Bianchi (“Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy aktor “pierwszego formatu” (primer actor): Manuel “El Flaco” Ibáñez (“Que pobres tan ricos”)
Najlepsza współ-protagonistka: Fabiola Guajardo (“Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy współ-protagonista: Luis Roberto Guzmán (“Lo que la vida me robó”)
Najlepsza aktorka młodzieżowa: Paulina Goto (“Mi corazón es tuyo”)
Najlepszy aktor młodzieżowy: José Eduardo Derbez (“Que pobres tan ricos”)
Najlepsza aktorka drugoplanowa: Cecilia Toussaint (“Yo no creo en los hombres”)
Najlepszy aktor drugoplanowy: Osvaldo Benavides (“Lo que la vida me robó”),
Najlepsza piosenka: “Mi corazón es tuyo” (“Mi corazón es tuyo”)
Najlepsza telenowela “multiplaforma”: “Mi corazón es tuyo”
Najlepszy program unitario: Como dice el dicho


Comments

 1. Cała ta gala jest chyba tylko po to, żeby się pokazać w nowych kiecach, garniturach i z nowymi partnerami, popstrykać zdjęcia, poplotkować i zabawić się na after party, a nie po to, żeby docenić pracę i trud, jaki ci ludzie wkładają w swoje role. Nagrody na chybił trafił, każdy może wygrać z każdym. Tu nigdy nie liczył się talent tylko prywatne sympatie ludzi, którzy wciskają te guziczki przy głosowaniu. A może nawet te guziczki to jeden wielki pic, a o wszystkim decyduje jeden człowiek, który nawet tych telenowel nie oglądał… Szkoda gadać.

  1. Zgadzam się z tobą Edi, w sumie to jedna telewizja organizuje sobie konkurs dla swoich aktorów, po za tym targowisko próżności.

 2. Ja i tak najbardziej czekam na LQLVMR na tv4, YNCELH jakoś mnie nie interesuje,Angie dostała nagrodę za Teresę a teraz w końcu Sebastian się doczekał super:-)oby jak najszybciej zamieścili galę w internecie:-)

 3. Wielcy przegrani LQLVMR ( 4 nagrody 12 nominacji), polegli nawet na nagrodach od publiczności (1 nagroda za adaptacje).

  1. Wcale nie są największymi przegranymi. Sporo statuetek zdobyli. Zwłaszcza chłopcy zasłużenie wygrali. Luis Roberto i Osvaldo odwalili kawał dobrej roboty, a i Sebastian w końcu zdobył nagrodę. Dobrze, że za rolę Alejandra, bo to jego najlepsza. Podzielono nagrody między dwie najlepsze telenowele i bardzo mnie to cieszy.

 4. Wreszcie Sebastian doczekał się nagrody! Bałam się, że to Jorge Salinas ją dostanie.

 5. LQLVMR nie wygrało szkoda i moja Angelique też tylko beznadziejna Adriana :(

  1. Adriana zasługiwała na tę nagrodę jak nikt inny. Zapewne nawet nie widziałaś 3 odcinków YNCELH

   1. Zgadzam się z tobą, oglądała LQLVMR Angeliq nie pokazała nic nadzwyczjnego. PS: Boyer znowu w beznadziejnej kreacji.

 6. gdzie można obejrzeć galę ?

 7. Cieszę się z sukcesu MCET ale uważam że piosenki były lepsze

 8. Bardzo się cieszę,że Adriana Louvier i Sebastian Rulli zostali najlepszymi aktorami.
  Fajnie,że Moja ulubiona telenowela “Yo no creo en los hombres” dostała aż 6 nagród.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.