Msza za “Niekochaną”

W studiach Televisy odbyła się uroczysta msza święta z okazji rozpoczęcia zdjęć do telenoweli “La Malquerida”, najnowszej propozycji José Alberto

W studiach Televisy odbyła się uroczysta msza święta z okazji rozpoczęcia zdjęć do telenoweli “La Malquerida”, najnowszej propozycji José Alberto Castro (“Zakazane uczucie”). W wydarzeniu uczestniczyła potwierdzona dotychczas obsada historii z Victorią Ruffo (“Triumf miłości”) i Ariadne Díaz (“Do diabła z przystojniakami”) na czele.

Główny protagonista telenoweli nie został jeszcze oficjalnie przedstawiony, ale spekuluje się, że będzie nim peruwiański amant i bożyszcze milionów matek i córek Christian Meier (“Ktoś cię obserwuje”).

Obsadę “Niekochanej” dopełni prawdziwa śmietanka meksykańskich aktorów. Wśród nich między innymi Mane de la Parra, África Zavala, Nora Salinas, Sabine Moussier, Ignacio López Tarzo, Silvia Mariscal, Guillermo García Cantú, Fabián Robles, Brandon Peniche i Osvaldo de León.

Przypomnijmy, że telenowela jest adaptacją sztuki teatralnej hiszpańskiego dramaturga Jacinto Benavente.

Historia rozgrywa się na hacjendzie, zamieszkałej przez dwie kobiety, Raymundę (Victoria Ruffo) i jej córkę Acacię (Ariadne Díaz). Po śmierci męża Raymunda wychodzi ponownie za mąż. Szybko okazuje się, że Esteban bardziej niż matką interesuje się córką, i to z wzajemnością! Kochankowie postanawiają utrzymać swój romans w sekrecie. Aby nie wzbudzać podejrzeć w obecności Ryamundy odnoszą się do siebie chłodno. Sytuacja komplikuje się, gdy Esteban zaczyna być zazdrosny o mężczyzn, którzy zabiegają do sympatię pięknej Acaci i postanawia się ich pozbyć. Tak dziewczyna otrzymuje przydomek niekochanej.

“La Malquerida” już niebawem zadebiutuje na antenie meksykańskiego Canal de las Estrellas, gdzie zajmie miejsce okupowane obecnie przez telenowelę “Quiero amarte”.Comments

 1. A miała Lucero grać przypomniało mi się.

  1. Całe szczęście że to Lucero nie gra w tej telenoweli tylko Victoria.Ona jest świetna.Lucero by tylko zepsuła jakość i przyjemność oglądania tej telenoweli,a Sabine chyba nie będzie grała tym razem negatywnej postaci.Tyle wiadomo że Brandon ma być czarnym charakterem.

   1. Sabine najlepiej wychodzą czarne charaktery pokazała to znakomicie w “Odchłani namiętności” tylko żeby nie miała takiego strasznego wizerunku jak tam czyli za mocno opalona aż pomarańczowa i białe włosy… Jeśli zagra dobrą postać to straci ten potencjał jaki ma w sobie będzie taka nijaka…

 2. Meier potwierdzony

  1. Wow bomba:-)Christian świetnie sprawdzi się w tej roli:-)Ciekawa historia się zapowiada,szkoda byłoby go do jakiegoś ich gniotu.

 3. I znowu te piękne hacjendy!:)

 4. Sabine Moussier w końcu wybladła tylko żeby w LM nie wyglądała jak ADP bo będzie straszyć swoją osobą :P

 5. Victoria w “La Malqueridzie”?
  REWELACJA!!!Już się nie mogę doczekać.

  1. W ogóle obsada jest świetna tylko czekam na potwierdzenie prota:)

 6. Oby okazała się lepsza niż “Quiero amarte”. Obejrzałam parę odcinków QM, mało się tam działo i przerzuciłam się na co innego. CME i AB były dużo ciekawsze.

 7. Super się zapowiada,ale dziwne msza się odbywa a nie ma jeszcze potwierdzonego protagonisty…Nie wierzę że Christian Meier przejdzie do televisy…Jeśli tak to się cieszę po roli dr Rodriga Quintany w Ktoś cię obserwuje go uwielbiam!!!:)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.