I ruszyli!

Poszukująca hitów Televisa ruszyła z produkcją nowej telenoweli. Producent Ignacio Sada zwołał dzisiaj z samego rana swoją ekipę, aby rozpocząć

Poszukująca hitów Televisa ruszyła z produkcją nowej telenoweli. Producent Ignacio Sada zwołał dzisiaj z samego rana swoją ekipę, aby rozpocząć zdjęcia do “Por siempre mi amor”, następcy zbierającej największe laury od widzów telenoweli “Corazón indomable”.

Susana González, protagonistka “Por siempre mi amor” zapewniła, że choć historia jest już znana meksykańskiej publiczności, z pewnością wiele kobiet zechce przeżyć ją jeszcze raz. “Jestem szczęśliwa. Gram postać, w którą kiedyś znakomicie wcieliła się María Sorté. Ta opowieść jest godna tego, żeby ją powtórzyć. Niejedna kobieta znajdzie odbicie w mojej postaci” – zapewniła.

Susana nie boi się porównań i mówi, że odwagi dodaje jej fikcyjny partner, Guy Ecker, z którym spotkała się już na planie “Ran miłości” (oryg. “Heridas de amor”).

Ecker, który od kilku lat błądził po różnych wytwórniach, wyraził wdzięczność producentowi za ściągnięcie go ponownie do Televisy. “Jestem ogromnie zobowiązany. Meksyk jest moich drugim domem i powrót do niego sprawił mi wielką przyjemność. Tak samo jak spotkanie z Susaną González i resztą obsady” – powiedział dziennikarzom.

Pierwszego dnia na planie obecni byli także: Thelma Madrigal, Ana Martin, Martha Julia i Emiret Rivera.

[tabs tab1=”Galeria”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]Comments

 1. Co od niego chcecie ciekawe jak wy bedziecie wygladac jak bedziecie w jego wieku zal.pl

  1. Chcemy od niego tylko tyle aby nie grał głównych ról, jak na swój wiek może być ale niech gra dalsze postaci a nie protagonistów.

   1. A dlaczego nie? Kto powiedział, że protagonista musi być młody? Jak jest dobry to gra główne role. Więcej – daje nadzieję ludziom w jego wieku, że ich też może spotkać miłość, a nie tylko tych którzy mają 20-parę lat.

 2. Ecker w roli prota:(Nie pasuje do młodej jeszcze Gonzales

 3. Jedyna telenowela z Televisy na którą czekam.

 4. Fajna obsada,Susana i Guy świetną parę będą tworzyć.

 5. Aaa i zapomniałam dodać, że Susana wygląda fenomenalnie! :)

 6. Guy Ecker jest starszy od Cesara Evory, a przypadają mu role mężczyzn w średnim wieku! :| Evory już dawno w tego typu roli nie widziałam! Jak dla mnie to jakiś absurd! Są aktorzy/aktorki, które nie wyglądają na swoje lata i grają dużo młodszych/młodsze, ale do cholerki, Guy nie wygląda nawet na kolesia około czterdziestki… ;|

 7. Guy przy Susanie wyglada okropnie … nie lubie go jak dla mnie to bardzo słaby aktorzyna

 8. Jej kto zrobiła taak okropną fryzurę Guy Eckerowi no masakra on nie jest jakimś przystojniakiem i jest moim zdaniem za stary na granie protagonistów chyba że starszych ale jakoś w poprzednich telach jako tako wyglądał a tu to patrzeć nie mogę Susana wygląda super i jak jego córka

 9. Susy i Martha Julia wyglądają super, Ana Martin zabawnie. Ale ten Ecker mógłby coś zrobić z tymi włosami wiem że jest dobrym aktorem ale ten jego wygląd mnie zniechęca. Mogli wziąć do tej telenoweli np. Francisca Gattorno lub Eduardo Yaneza.

  1. zgadzam się Yanez byłby lepszy.Ecker może i ma talent ale nie jest już pierwszej młodości…

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.