Páginas da vida

Oto Nanda córka Aleksa, kochającego ojca, oraz Marty – zgorzkniałej kobiety, na której barkach leży utrzymanie rodziny. Uzdolniona artystycznie Nanda

Oto Nanda córka Aleksa, kochającego ojca, oraz Marty – zgorzkniałej kobiety, na której barkach leży utrzymanie rodziny. Uzdolniona artystycznie Nanda jedzie na studia do Amsterdamu. Choć studiuje z zapałem, musi zmienić swe plany, gdy odkrywa, że jest w ciąży. Leo, jej chłopak, ją zostawia, Nanda decyduje się wrócić do domu. Tu, na krótko przed porodem, ma wypadek i umiera.

Lekarce Helenie udaje się uratować bliźnięta Nandy: Francisca i Clarę. Niestety, Clara ma syndrom Downa. Marta, babka bliźniąt, bierze do siebie Francisca, ale Clarę odrzuca. Resztę rodziny inforumuje, że dziewczynka nie przeżyła.

Helena adoptuje Clarę, bez wiedzy Marty. Po latach ojciec bliźniąt, Leo, który dorobił się niezłego majątku, próbuje uzyskać opiekę nad swymi dziećmi. Marta widzi w tym okazję do zarobku i bierze strone Lea. Jednak ani Helena nie chce oddać Clary, ani Alex rozstać się z Franciskiem – i będą walczyć o dzieci do końca.

Odtwórczyni roli Marty, Lilia Cabral nominowana była do nagrody International Emmy w kategorii najlepsza aktorka oraz do nagrody Contigo (najważniejszej w brazylijskim przemyśle telenowizyjnym). Telenowela zdobyła Contigo w siedmiu kategoriach, a nominowana była w kolejnych 17!

Materiały Zone Romantica

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
TYTUŁ POLSKI: Na kartach życia
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Brazylia, 2006
LICZBA ODCINKÓW: 150

SCENARIUSZ: Manoel Carlos
REŻYSERIA: Jayme Monjardim

OBSADA: Fernanda Vasconcellos (Nanda), Thiago Rodrigues (Leo), Regina Duarte (Helena), Joana Mocarzel (Clara), Gabriel Kaufmann (Francisco), Lilia Cabral  (Marta), Marcos Caruso (Alex), Tarcisio Meira (Tide), Gloria Menezes (Lalinha), Ana Paula Arosio (Olívia), Edson Celulari (Silvio), Thiago Lacerda (Jorge), Natália do Vale (Carmen), José Mayer (Greg), Eduardo Lago (Bira), Ana Botafogo (Elisa), Leticia Sabatella (Lavinia), Sonia Braga (Tonia), Vivianne Pasmanter (Isabel) i inni

TEMAT PRZEWODNI: Maria Luiza Jobim & Daniel Jobim- Wave
[/tab]

[tab id=2]

[/tab]

[tab id=3]

[vimeo id=”72501165″ width=”620″ height=”366″][/tab]

[/tabs]
Comments

  1. Oglądałam ją na romantice a kiedy ma być i na jakim kanale?

  2. zapowiada się ciekawa telenowela i zarazem troszkę smudna

    1. zgadzam się

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.