Festiwalowa projekcja filmu “Wakolda”

Tak jak rok temu, Natalia Oreiro przyleci do Cannes, aby uczestniczyć w premierowej, festiwalowej projekcji filmu “Wakolda” w reżyserii Lucii

Tak jak rok temu, Natalia Oreiro przyleci do Cannes, aby uczestniczyć w premierowej, festiwalowej projekcji filmu “Wakolda” w reżyserii Lucii Puenzo. Poniżej prezentujemy opis filmu oraz pierwszy trailer.

Argentyna. Rok 1960. Niemiecki lekarz poznaje argentyńską rodzinę w najbardziej odludnym regionie Patagonii i przyłącza się do niej w drodze przez bezludzie. Enzo, Eva i ich troje dzieci nie mają pojęcia, kim naprawdę jest nowo poznany mężczyzna. Po dotarciu do Bariloche rodzina przyjmuje gościa w swoim pensjonacie, u podnóży jeziora Nahuel Huapi. Ścigany przez nazistów lekarz osiada w rajskim zaciszu, aby zająć się nowym obiektem badań: 12-letnią Lilith, córką Evy z pierwszego małżeństwa.

[tabs tab1=”Wakolda – Trailer”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Mam nadzieje że polacy beda mieli możliwość zobaczenia tego filmu! Mam pyt, skoro w niektórych miastach dostepny był w kinach poprzedni film z Natalią pt. “Jak mam na imie”, może jest szansa by stacja Canal + lub HBO go wyemitowała ? W koncu był puszczany w ramach festiwalu o ile dobrze pamiętam.

  2. Interesujący trailer

  3. Natusia jest świetną i piękną aktorką.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.