“Farsantes” już się kręcą

6 czerwca ruszyły zdjęcia do nowej telenoweli El trece “Farsantes”. W rolach głównych: Julio Chávez, Facundo Arana, Griselda Siciliani, Benjamín

6 czerwca ruszyły zdjęcia do nowej telenoweli El trece “Farsantes”. W rolach głównych: Julio Chávez, Facundo Arana, Griselda Siciliani, Benjamín Vicuña i Alfredo Casero.

Guillermo Graziani (Chávez) jest odnoszącym sukcesy adwokatem. Po wygaśnięciu zakazu do wykonywania zawodu, postanawia wrócić do gry i otwiera własną kancelarię prawniczą. Zatrudnia w niej Pedra (Vicuña), młodego prawnika, który urzeka go swoją osobowiością i nie tylko… Pedro nigdy nie przejawiał zainteresowania innym mężczyzną. Przeciwnie. Od wielu lat jest żonaty z tą samą kobietą, Camilą (Julieta Cardinali). Jednak codzienna obecność Guilerrma sprawi, że poczuje coś, czego nigdy wcześniej nie czuł.

Swoje miejsce w kancelarii ma także trójka innych prawników: Alberto (Arana), były więzień, któremu Guillermo, całkowicie bezinteresownie, pomógł opuścić więzienne mury; Gabriela (Siciliani) – młody prawnik, poukładana i kompromisowa, skrywa wstydliwy sekret, z którym przyjdzie jej się zmierzyć; oraz Marcos (Casero), profesjonalista, kobieciarz, ambitny i moralnie rozwiązły.

Telenowela, która miała być raczej krótkim serialem “unitario”, pozwoli widzom zasiąść nie tylko w ławach sądowych, aby obserwować sprawy prowadzone przez piątkę adwokatów, ale także wpuści ich do domów każdego z nich, żeby pokazać jacy są naprawde ci, w których rękach spoczywa los oskarżoncyh, odsłoni ich prawdziwe słabości i limity, których nie potrafią pokonać.

[tabs tab1=”Z planu” tab2=”Promo #1″]
[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]

Player

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.