Są dla siebie śmiertelnymi wrogami, choć łączą ich więzy krwi. Historia rodzeństwa rozdzielonego w tragicznych okolicznościach, których ścieżki przecinają się po latach osią scenariusza nowego serialu Telemundo pt. „Enemigo íntimo”. W rolach głównych Fernanda Castillo („Teresa”), Raúl Méndez („Narcos”) i Matías Novoa („Nada personal”). Premiera w amerykańskiej telewizji w środę 21 lutego.

Płatny zabójca działający z polecenia kartelu dokonuje brutalnego zabójstwa rodziców Alejandra i Roxany. Dziewczynka zostaje porwana i ograbiona ze wspomnień. Niestrudzony w poszukiwaniach siostry chłopiec wstępuje do policji i wypowiada wojnę meksykańskim kartelom narkotykowym. Udaje mu się usunąć jednego z liderów kartelu Mil Cumbres. Aby rozbić resztę grupy, wpada na śmiały plan wprowadzenia jednego ze swoich zaufanych ludzi do więzienia Las Dunas, gdzie przebywa Roxana – powiązana z kartelem, nieco naiwna kobieta, schwytana przez Interpol za pranie brudnych pieniędzy. Wierzy, że jego człowiek rozkocha ją w sobie i wyciągnie cenne informacje. Nie przewiduje, że między kochankami narodzi się prawdziwe uczucie, a prawda o łączącej go z nią więzi zaważy na powodzeniu operacji.

Zdjęcia do serialu powstały w Zurychu, stolicy Meksyku oraz mieścinach graniczących ze Stanami Zjednoczonymi. Nad scenariuszem pracuje duet Francisco Cordero i Humbert Barrero. Reżyserami są Danny Gavidia oraz Felipe Aguilar, zaś producentkami Marania Iskandarani i Mónica Vizzi. W obsadzie m.in. Rafael Sánchez Navarro, Guillermo Quintanilla, Samadhi Zendejas, Diego Soldano, Otto Sirgo, Alex Speitzer i María del Carmen Félix.

[tabs tab1=”Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.