“Noche y día junto a vos” (tłum. Przy tobie w noc i w dzień”) to definitywny tytuł nowej telenoweli policyjnej produkowanej przez Pol-kę dla El trece. W rolach głównych Facundo Arana i Romina Gaetani, a także Eleonora Wexler, Gabriel Corrado, Oscar Martínez, Gabriel Goity, Favio Posca, Eugenia Tobal i Marina Bellati. Zdjęcia ruszyły w ubiegłym tygodniu. Większość scen kręconych jest w plenerze. Są to sceny akcji, pozornie niebezpieczne, z efektami specjalnymi – czytamy w notce prasowej producenta. Poniżej prezentujemy opis telenoweli oraz nazwiska pozostałych aktorów. Premiera jeszcze w tym roku.

Jeśli istnieje miejsce, do którego nikt nie chce trafić, to jest nim “Brigada 24”. Trafiają do niego, z obowiązku, policjanci, którzy dopuścili się niedozwolonych czynów i muszą odpokutować na swoje grzechy. Po odbyciu kary wracają do służby. Są pośród nich tacy, którzy, z różnych względów, nigdy nie opuszczają “czyśćca”. Nad brygadą czuwa Federico Castro (Gabriel Corrado), ale nie on stoi na jej czele. Najwyższym rangą jest Guillermo Inchausti (Oscar Martínez), dyrektor wydziału, najbardziej wpływowy i skorumpowany z nich wszystkich. Do “Brigada 24″ trafiają Victorio Villa (Facundo Arana) i Paula Pico (Romina Gaetani), para policjantów o nienagannej reputacji, którzy przez jeden błąd w procedurze zostają skazani na pobyt w brygadzie na czas nieokreślony. Żadne z nich nie ma prawa obrony, a do tego są pod stałym nadzorem działającej z ukrycia kobiety o imieniu Martina (Eleonora Wexler). Mimo to, nie zniechęcają się. Mobilizują swoje siły, aby przekształcić członków brygady w dynamicznie rozwijającą się drużynę.

W pozostałych rolach: Brenda Gandini, Manuela Pal, Candela Vetrano, Victorio D’Alessandro, Gastón Sofritti, Coraje Ábalos, Martín Slipak, Valeria Lois, Pablo Brichta i Rodrigo Noya.

[tabs tab1=”Wideo”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.