Telemundo zapowiada remake „100 días para enamorarse”

Ilse Salas, Mariana Treviño, David Chocarro i Erick Elías w amerykańskiej telenoweli „100 días para enamorarnos”.

Argentyńczycy od wielu lat chętnie i z powodzeniem sprzedają formaty rodzimych produkcji, czego przykładem są „Rebelde Way”, „Lalola”, „Jesteś moim życiem” czy „Los exitosos Pells” (dwa ostatnie doczekały się także polskich adaptacji). Teraz dział sprzedaży Telefe Internacional próbuje podbić rynek formatem telenoweli „100 días para enamorarse”, która przez długie miesiące utrzymywała się na szczycie rankingu oglądalności. Otrzymała sześć nagród Martín Fierro oraz nominację do prestiżowej nagrody International Emmy Award. Pierwszy kontrakt podpisano z chilijską telewizją Mega i to jeszcze w trakcie zdjęć. Kolejnym nabywcą była amerykańska telewizja hiszpańskojęzyczna Telemundo. Prace nad tą adaptacją ruszyły pod koniec października. Premiera „100 días para enamorarnos” w Stanach Zjednoczonych zapowiedziana jest na 28 kwietnia.

Znad Buenos Aires i dorzecza La Platy akcję serialu przeniesiono na Florydę. W wiecznie słonecznym Miami mieszkają Constanza Franco i Remedios Rivera. Constanza jest zorganizowana, wręcz pedantyczna. Realizuje się jako prawniczka. Remedios jest wolnym duchem, przez co nie radzi sobie z uporządkowaniem życia. Obie są matkami i żonami, ale łączy je coś jeszcze. Obie chcą się rozwieść. Ponieważ przekreślenie dwudziestu lat małżeństwa nie przychodzi łatwo, postanawiają odpocząć od swoich mężów przez 100 dni. Po ich upływie zdecydują, czy chcą do nich wócić, czy nie.

W głównych rolach Ilse Salas (zdobywczyni nagrody Ariel za film „Dobre dziewczyny”), Mariana Treviño (seriale „Klub Cuervos” i „Dom kwiatów”), David Chocarro (serial „Osadzony”) oraz Erick Elías (serial „Zorro”). W obsadzie również Humberto Zurita („Królowa Południa”), Héctor Suárez Gomís, Sylvia Sáenz, Sofía Lama, Andrés Almeida, Manuel Balbi, Lucas Velázquez i Daniela Bascopé. Adaptacją scenariusza telenoweli zajął się Ricardo Álvarez Canales. Reżyserują Jorge Colón, Mariano Ardanz i Fez Noriega. Producentami są Marcos Santana i Miguel Varoni.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.