Edith González, Ramiro Fumazo i Humberto Zurita, protagoniści nowej telenoweli TV Azteca pt. „Vivir a destiempo”, mogą już odliczać dni do emisji premierowego odcinka. W poniedziałek 25 lutego meksykańska widownia ujrzy kolejną ekranizację historii Erica Vonna, autora takich hitów jak „Miłość inna niż mówią” „Kraina namiętności”, czy „Cielo rojo”.

„Vivir a destiempo” to opowieść o Pauli i Alejandro, parze byłych kochanków, rodzielonych w młodości przez przeciwności losu. Z dala od siebie, dojrzewali, próbowali zakładać własne rodziny, szukali szczęścia. Paula wyszła za mąż za Rogelio, mężczyznę dużo od siebie starszego. Ma z nim dwójkę dzieci: Daniela i Tanię. Rogelio stworzył żonie prawdziwe piekło i uczynił ją nieszczęśliwą. Alejandro pojął za żonę Amparo, kobietę kapryśną i fałszywą. Jego małżeństwo nie uratowało nawet pojawienie się syna, Eduarda. Niewierność Amparo skłoniła Alejandra do rozwodu. Teraz, po wielu latach rozłąki, Paula i Alejandra spotykają się ponownie. Ich miłość raz jeszcze spróbuje wyrwać się z ukrycia, ale czy narastające przeszkody jej na to pozwolą?

Poniżej zamieszczamy pierwszy zwiastun telenoweli z Edith González i Humbertem Zuritą.

[tabs tab1=”Promo #1″]

[tab id=1]

Player

[/tab]

[/tabs]


7 KOMENTARZE

  1. poziom dyskujsji zaczyna coraz bardziej przypominać rynsztok. A z przytaczanych opinii doskonale da się stworzyć małą książeczkę nienawiści. Ludzie wyluzujcie trochę.

  2. racja juana,ja się nie obrażam jak piszą negatywne opinie o moich ulubionych aktorach bo każdy może wyrazić swoje zdanie

  3. ja Cię nie obrażałam i więc ty tez nie obrażaj nas bo wyraziłyśmy swoją opnie i nie musimy lubić tych samych aktorów czy aktorki co ty a swoimim durnymi wyzwiskami pokazujesz swój zerowy poziom inteligencji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.