„#NatyOreiro: Powodzenia wieczorem! Będziesz błyszczeć, jak zawsze!! Telewizja staje się lepsza, gdy Ty w niej jesteś” napisał rano na swoim Twitterze Facundo Arana. Aktor, podobnie jak cała Argentyna, wiedzą że dzisiaj startuje nowa telenowela Pol-ki „Solamente vos” z Natalią Oreiro i Adrianem Suarem w rolach głównych.

„Opowiemy zabawną historię z realnymi postaciami, którym przydarzają się te same losy, co nam” – zachęcała tego ranka Natalia Oreiro w wywiadzie dla El Trece. „Gram fryzjęrkę, Aurorę, postać barwną, dość specyficzną. Znalazła się w nietypowej dla głównych bohaterek sytuacji, bo została tą trzecią – jest kochanką najlepszego przyjaciela Juana (Adrián Suar), ale chce to zmienić. Marzy o założeniu rodziny, a zegar bilogiczny tyka nieubłaganie. Nadzieja przychodzi wraz z pojawieniem się nowego sąsiada, Juana” – zdradza aktorka.

Producent i odtwórca głównej roli męskiej, Adrián Suar, w każdym z wywiadów podkreślał, że już od sześciu lat nakłaniał Oreiro do powrotu do formatu telenowel. W końcu nadarzyła się ku temu okazja, którą sam także postanowił wykorzystać i po jeszcze dłuższej przerwie od grania, sam także wkręcił się do produkcji. Co z tego wyniknie?

Więcej o telenoweli można przeczytać na stronie https://www.novela.pl/solamente-vos/

[tabs tab1=”Solamente vos – trailer”]

[tab id=1]

[/tab]

[/tabs]


20 KOMENTARZE

 1. a gdzie można obejrzeć tę telenowelę ? w tv?
  jeśli tak, to na jakim kanale i czy po polsku ?

  A jeśli nie po PL, to czy może będzie dostępna na tej stronie ? on line ?

 2. nie zgodzę się z opiniami – telka bardzo życiowa, nie można oczekiwać że Naty będzie grała jakąś narwaną dziewczynę…jednak ma już swój wiek.
  dla mnie ciekawie się zaczyna…

 3. Mi się oni razem nie widzą, zwłaszcza pod względem umiejętności. Poza tym to jest prawie niemożliwe, bo William nie zagra nigdy w argentyńskiej telenoweli, a Naty jeśli już gra to raz na pare lat i tylko u siebie.

 4. Ja jeszcze nie widziałam, ale chętnie zobaczę dla Naty, chociaż widzę, że Wasze komentarze są raczej sceptyczne…Tak poza tym chciałabym kiedy zobaczyć Naty z William’em Levy’m we wspólnej telce, no jestem ciekawa jaki byłby efekt ich wspólnej pracy ;-) …a Wy co o tym sądzicie?

 5. Dojrzała telenowela, rodzinna, z realnymi postaciami i problemami, momentami przypomina bardziej film niż telenowelę. Nie jest przekrzyczana, naiwna, ani sztuczna.

 6. Na yt mozna obejrzeć :) Mnie też fabuła za bardzo nie oczarowała, ale ja nie dla Naty będę ogladać lecz dla dwóch moich ulubionych aktorek: Lali Esposito i Eugenii Suarez :)

 7. Mam mały problem z oglądaniem serialu . Na oficjalnej stronie obraz prawie ciągle się zawiesza , czy można jakość temu zaradzi .

 8. dzieki Natalii to bedzie hit, wg mnie to główny bohater do niej nie pasuje ale cóz kazdy przyzwyczaił się do Arany ;) Wiec teraz moze się cos zmieni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.