Ana Brenda i Daniel Arenas już kręcą! | novela.pl

Ana Brenda i Daniel Arenas już kręcą!

novela.pl 21 stycznia 2013 14
Ana Brenda i Daniel Arenas już kręcą!

W piątek z samego rana Ana Brenda (“Zakazane uczucie”) i Daniel Arenas (“Teresa”) pojawili się w La Villa de Gómez Farías w stanie Tamaulipas i ochoczo wskoczyli na plan telenoweli “Corazón indomable”. W niebiańskich plenerach powstały pierwsze sceny z udziałem głównej pary, którą za kilka tygodni meksykańscy widzowie będa mogli oglądać w każde popołudnie.

“Mam same powody do radości. Znajduje się w pięknym miejscu, w którym tkwią moje korzenie, i to tutaj powstaje ta cudowna historia , która – mamy nadzieję – spodoba się wszystkim” – powiedziała do kamery uśmiechnięta Ana Brenda.

“Kręcimy nowy hit Nathalie (Lartilleux, producentka, przyp. red.). Mamy wszystko, co potrzebne: znakomitą obsadę, świetnie napisaną historię, cudowne plenery. Jesteśmy pełni energii” – zachwalał równie szczęśliwy jak jego partnerka Daniel Arenas, dla którego “Corazón indomable” jest pierwszą telenowelą, w której gra główną rolę. “Robię to, co lubię najbardziej w kraju, który tak ciepło mnie przyjął. Czego więcej chcieć?” – dodał.

Premiera “Corazón indomable” już 25 lutego na Canal de las Estrellas México.

14 komentarzy »

 1. ciekawe 11 lutego 2013 o 11:57 - Reply

  a czy ta telenowela będzie w polsce?

 2. andzia 11 lutego 2013 o 00:39 - Reply

  super telka maze aby wykupili ja w polsce jesli nie ogladne w necie

 3. Pati 2 lutego 2013 o 19:57 - Reply

  a nie wiecie czy bedzie jakas kostiumowa telenowela krecona? takie najbardziej lubie typu prawdziwa miłość czy sidła namiętności, najlepiej jakby jeszcze w polsce puscili

 4. julietta 23 stycznia 2013 o 19:05 - Reply

  moja dlugo wyczekowana telenowela wreszcie dojdzie do skutku juz nie moge sie doczekac 1 odcinka bo zapowiada sie swietenie:)

Komentarze »


X