„W obronie honoru” – Odcinek 68: Podejrzenia

W 68. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Arturo próuje przekonać Sofíę o swojej niewinności. Emisja 20 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Sofía oświadcza matce, że ani myśli wracać do Leonarda. Brigitte przyznaje się Fernándezowi do romansu z Flaviem. Ulises wyjaśnia Patricii, że spotykał się z Candelą, żeby wzbudzić w niej zazdrość. Sofía mówi Arturowi, że żałuje, że dała się nabrać na jego kłamstwa. Ignoruje jego wyznania miłości oraz zarzuca mu, że wykorzystał ją do swojej zemsty. On próbuje przekonać ukochaną do swoich racji opowieścią o ranczu i o tym, jak jej matka wypędziła ich z ziemi. Cayetana wyrzuca Soledad z rancza. Kobieta żegna się z jej córkami. Ubolewa nad faktem, że te uważają, że je zawiodła. Patricia zgadza się zostać żoną Ulisesa. Juana przygarnia Soledad. Sofía pyta matkę, czy w przeszłości skrzywdziła Soledad oraz wypytuje ją o dom Gallardów.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.