„W obronie honoru” – Odcinek 66: Zatrzymanie

W 66. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Siostry Del Junco chcą posłać braci Gallardów za kratki. Emisja 18 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Cayetana przyjmuje córki w swoim domu, żeby udowodnić im, do czego jest zdolna kochająca matka. Narzeczony Veróniki, Edward, wraca niespodziewanie z Londynu. Nena uprzedza Fernándeza, że bracia Gallardowie planują wyznać prawdę siostrom Del Junco. Ulises żąda od Patricii dowodu na to, że nic do niego nie czuje. Arturo, Flavio i Samuel odsłaniają przed wszystkimi swoją prawdziwą tożsamość. Irina jest w szoku.

Sofía czuje się oszukana przez Artura i oświadcza, że jest niegodzien być ojcem jej dziecka. Leonardo wykorzystuje sytuację i zabiera Sofíę ze sobą. Cayetana obiecuje Arturowi, że nie będzie mu utrudniała kontaktu z synem. Sofía jest zawiedziona także na Soledad, która przez cały czas ukrywała prawdę. Cayetana ostrzega braci Gallardów, że ich zniszczy. Irina pociesza Sofíę. Cayetana oferuje wsparcie dla córki i wnuka oraz oświadcza, że odtąd nikt ich nie rozdzieli. Sofía pragnie sprawiedliwości i prosi matkę, żeby pozwoliła jej zająć się wtrąceniem Gallardów do więzienia.

Cayetana mówi Leonardowi, że jego miejsce jest przy Sofíi. Fernández postanawia przyjąć doniesienie od sióstr del Junco. Verónica dowiaduje się o tym, co zrobili jej bracia i nie chce ich więcej widzieć. Felipe pyta Soledad, dlaczego pozwoliła, by bracia Gallardowie weszli do domu. Policja szuka braci Gallardo z zamiarem zatrzymania ich.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruComments

  1. Ja również dziękuję za streszczenia <3
    Moglibyście dodawać więcej streszczeń bo na player.pl dodają cały czas po dwa odcinki i już 'prześcignęli' emisję w iTVN..

  2. Dziękuje za straszczenia i proazę o następne

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.