„W obronie honoru” – Odcinek 67: Matczyna troska

W 67. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana proponuje córkom, żeby wróciły do byłych mężczyzn. Emisja 19 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Fernández odczytuje braciom Gallardo postawione im zarzuty. Soledad opowiada Felipe o tym, w jaki sposób Cayetana odebrała jej córkę. Edward zaskakuje Verónicą swoim powrotem. Emilio zaprasza Brigitte na przyjęcie do swojego domu. Sofía zakłada Arturowi kajdanki. On zapowiada, że nie zrezygnuje z walki o nią i o ich syna. Ulises informuje Patricię o zatrzymaniu braci Gallardów. Kobieta odwiedza Samuela, żeby wytknąć mu, że ją okłamał.

Miranda oferuje swoje wsparcie Cayetanie. Valverde planuje zająć się hodowlą bydła i rozsławić swoją działalność w całym regionie. Bracia Gallardo proszą Fernándeza o pomoc dla Soledad. Darío pociesza zrozpaczoną Irinę. Sofía wraca pamięcią do dnia, w którym poznała Artura. Soledad przychodzi do Fernándeza z zamiarem oddania się w ręce sprawiedliwości. Beatriz pragnie pomóc braciom Gallardo. Cayetana radzi Irinie i Sofíi, żeby rozważyły powrót do swoich byłych mężczyzn, Daría i Leonarda.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.