„W obronie honoru” – Odcinek 70: Zmiana zdania

W 70. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Pablo udziela Sofíi cennych wskazówek na temat domu Gallardów. Emisja 24 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Andrea odrzuca oświadczyny Horacia i życzy mu dużo szczęścia w Londynie. Fernández spotyka Soledad nad grobem Joségo Antonia Gallarda. Cayetana kontaktuje się telefonicznie z sędzią, żeby prosić go o pomoc w niedopuszczeniu do zwolnienia Gallardów z aresztu. Leonardo przerywa sielankę Veróniki i Pabla. Sofía próbuje odszukać dokument, w którym rzekomo ojciec zapisał jej w spadku dom Gallardów. Verónica żegna się z Pablem, gdyż podjęła decyzję o wyjeździe do Londynu. Beatriz składa Soledad ofertę pracy.

Felipe namawia Verónicę, żeby zajęła się dotarciem do prawdy na swój temat. Pablo wspomina Sofíi o nocy, w której Ignacio pokłócił się z Leonardem. Wzmiankuje jej także o tym, że widział, jak Leonardo wyważa szufladę i zabiera z niej jakieś dokumenty. Ona natychmiast zwraca się do byłego męża z żądaniem wyjaśnień. Pablo jedzie na lotnisko. Verónica dostrzega go, po czym w ostatniej chwili zmienia zdanie i rezygnuje z lotu do Londynu.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.