„W obronie honoru” – Odcinek 69: Romans

W 69. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Verónica uwodzi Pabla. Sofía poznaje historię Almy. Emisja 23 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Cayetana próbuje zatuszować prawdę na temat ziem pozostawionych Sofíi przez jej ojca, ale córka jej nie wierzy i prosi o wgląd do dokumentów. Kiedy okazuje się to niemożliwe, albowiem dom Gallarda został już sprzedany, Sofía postanawia zwrócić się po radę do rodzinnego adwokata. Verónica szuka Soledad, żeby porozmawiać z nią o Gallardach. Kobieta zdradza jej prawdziwe intencje braci oraz zapewnia, że Arturo i Flavio faktycznie zakochali się w Sofíi i Irinie.

Leonardo uprzedza Cayetanę, że Beatriz włączyła się do pomocy braciom Gallardo. Samuel rozmyśla o Patricii podczas gdy ona zabawia się z Ulisesem. Verónica odwiedza braci na komisariacie, żeby się pożegnać oraz powiedzieć im, że stoi po ich stronie. Isadora oferuje Arturowi swoją pomoc, lecz on ją odtrącą. Sofía wypytuje Juanę o Almę. Ta opowiada jej historię siostry Gallardów. Verónica idzie do łóżka Pablem. Horacio oświadcza się Andrei.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.