„W obronie honoru” – Odcinek 72: Przyłapana

W 72. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Sofía zostaje nakryta przez Leonarda na szperaniu w jego rzeczach. Emisja 26 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Sofía informuje Artura, że prowadzi własne dochodzenie i udało je się odkryć, że jej ojciec oraz jego siostra naprawdę byli w sobie zakochani. Na dowód pokazuje mu obrączki ślubne Ignacia i Almy. Samuel dowiaduje się w Palenque, że Patricia wyszła za mąż za Ulisesa. Pomimo niezadowolona Iriny, Darío z powrotem zatrudnia Flavia w swoim spa. Samuel ratuje Lucíę z pożaru. Niestety kobieta umiera. Flavio podejrzewa, że ktoś celowo podłożył ogień pod sklep z tacos. Sofía wspomina siostrom o swoim odkryciu oraz wątpliwościach, co do winy Gallardów. Leonardo informuje Cayetanę o pożarze, w którym zginęła Lucía. Sofía tymczasem oznajmia matce, że wycofała zarzuty przeciwko Gallardom oraz ostrzega ją, by nie występowała przeciwko nim, bo zezna na ich korzyść. Leonardo nakrywa Sofíę na szperaniu w jego pokoju.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.