„W obronie honoru” – Odcinek 73: Intryga Isadory

W 73. odcinku telenoweli „W obronie honoru”: Cayetana dostaje ataku w trakcie kłótni z Sofíą. Arturo ratuje Isadorę. Emisja 27 sierpnia 2021 o godz. 17.45 w Novelas+.

Sofía uprzedza Leonarda, że znajdzie obciążające go dowody. Patricia chwali się Andrei, że wzięła ślub z Ulisesem. Andrea cieszy się na myśl, że Samuel w końcu będzie wolny. Beatriz proponuje Samuelowi małżeństwo. On całuje ją i zgadza się zostać jej mężem. Cayetana mówi Leonardowi, że Sofía przeszła na stronę Gallardów i jeśli ich pozwą, ona złoży zeznania na ich korzyść. Isadora spada z konia. Arturo przybywa jej z pomocą, nieświadomy, że ona próbuje w ten sposób zwabić go w swoją pułapkę.

Cayetana sprzecza się z Sofíą z powodu jej wtargnięcia do pokoju Leonarda. W trakcie kłótni kobieta dostaje ataku. Emilio uświadamia Leonarda, że Gallardowie są synami jego największego wroga i zapewnia, że się z nimi rozprawi. Arturo postanawia zostać na ranczo, by czuwać nad ranną po upadku Isadorą. Emilio prosi Brigitte o wykonanie kilku zdjęć nowo nabytego rancza. Néstor ostrzega ją, by uważała na Emilia. Irina wpada w histerię, gdy napotyka Flavia w spa. Leonardo mówi Cayetanie, że Gallardowie mają wroga znacznie większego niż ich dwoje. Isadora aranżuje sytuację tak, by Arturo zastał ją nagą.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/w-obronie-honoruTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.