Blanca Suarez during for the movie "Mad Max : Fury Road" during the 68 th Cannes Film festival - Cannes on May 14, 2015.

Spacer po czerwonym dywanie w Cannes to dla niejednej gwiazdy kina okazja do przypomnienia o swojej osobie. Nawet jeśli w programie festiwalu nie ma filmu, którym mogłaby się poszczycić, a mimo to w skrytce na listy ląduje zaproszenie, to grzechem byłoby z niego nie skorzystać. Tak zrobiła hiszpańska aktorka Blanca Suárez, która stała się wczoraj celem setek obiektywów fotografów ustawionych tuż przed aleją fleszy. Kojarzona z filmów “Skóra, w której żyję” i “Przelotni kochankowie” oraz seriali “Internat” i “Statek” 26-letnia Hiszpanka pojawiła się tuż przed pokazem filmu “Mad Max: Na drodze gniewu”. Aktorka miała na sobie kreację Elie Saab w kwieciste wzory, która – zdaniem hiszpańskich portali o modzie – nie była najlepszym wyborem.

blanca-suarez-cannes-foto1 {focus_keyword} Blanca Suárez na czerwonym dywanie w Cannes blanca suarez cannes foto1

blanca-suarez-cannes-foto2 {focus_keyword} Blanca Suárez na czerwonym dywanie w Cannes blanca suarez cannes foto2 e1431704155438

Fot. Cordon Press


1 KOMENTARZ

  1. Najbardziej podobają mi się jej kolczyki. Sukienka też fajna, ale przy takich kolorach za jasna karnacja, zbyt widoczna. Powinna była się trochę “przybrązowić”. Fryzura jej pasuje :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.