„Nie zważając na nic” od 3 maja w Netflixie

Blanca Suárez, Amaia Salamanca, Belén Cuesta i Macarena García w oryginalnym filmie Netflixa „Nie zważając na nic”. Premiera 3 maja.

Sara, Lucía, Sofía i Claudia są siostrami o bardzo odmiennych charakterach. Wkrótce przekonają się, skąd wynikają te różnice. Ich matka Carmen przez długie lata ukrywała przed nimi ważną . Ponieważ pragnie odejść z pokoju, tuż przed śmiercią zdobywa się na odwagę i wyznaje im prawdę o ich pochodzeniu. Jednak, nie całą. Po otwarciu testamentu córki dowiadują się, że mają różnych ojców. Same muszą odkryć ich tożsamość.

„Nie zważając na nic” (oryg. A pesar de todo) jest jednym z pierwszych oryginalnych hiszpańskich filmów zrealizowanych w całości na zlecenie Netflixa. Jego światowa premiera miała miejsce w połowie marca na festiwalu w Maladze, gdzie był prezentowany poza konkursem. Na pierwszym planie są cztery zdolne aktorki młodego pokolenia Blanca Suárez („Bar”), Amaia Salamanca (serial „Gran Hotel”), Belén Cuesta („Powołanie”) i Macarena García („Powołanie”). Wraz z nimi na ekranie pojawią się także Carlos Bardem, Juan Diego, Rossy de Palma, Emilio Gutiérrez Caba, Maxi Iglesias i Marisa Paredes. Autorem scenariusza jest Eugene B. Rhee. Reżyserię powierzono Argentynce Gabrieli Tagliavini („Cómo cortar a tu patán”).Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.