Aymee Nuviola w filmie o Celii Cruz

Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zdjęć do filmu biograficznego o Celii Cruz. Pisaliśmy, że w postać “królowej salsy” wcieli

Kilka dni temu informowaliśmy o rozpoczęciu zdjęć do filmu biograficznego o Celii Cruz. Pisaliśmy, że w postać “królowej salsy” wcieli się Jeimy Osorio. Jak podaje FOX Telecolombia, producent filmu, aktorka zagra jedynie sceny z lat młodzieńczych, a tą, która odtworzy dorosłą Celię będzie kubańska piosenkarka i aktorka Aymee Nuviola.

Aymee Nuviola współpracuje z Fania All Stron, prestiżową wytwórnią fonograficzną, która dba o artystów śpiewających salsę. Ostatnio wzięła udział w trasie koncertowej z zespołem Los Gigantes de La Salsa, dzieląc scenę z Williem Colónem, Ismaelem Mirandą, Cheo Feliciano. Jej ostatnia płyta została nominowana do latynoskich nagród Grammy w kategorii Najlepszy Album Salsy. Próbkę możliwości wokalnych Aymee prezntujemy w materiale wideo zamieszczonym poniżej.

Oprócz Osorio i Nuvioli, w filmie zagra także portorykański aktor Modesto Lacén (“Dirty Dancing 2″), który wcieli się w postać Pedro Knigta, męża Celii Cruz.

[tabs tab1=”Ayme Nuviola – Fiesta”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Comments

  1. Ta aktorka bardziej pasuje urodą

  2. Jeśli wierzyć zródłom Televisy, to Maite Perroni zagra antagonistkę w remake’u “Yesenii”-w tej któej główną rolę ma grać Angelique Boyer.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.