„Niewolnica Victoria” – Odcinek 57: Adela poznaje prawdziwą markizę de Bracamonte

W 57. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Markiza de Bracamonte spotyka się z Adelą i demaskuje Victorię. Emisja 28 czerwca o godz. 17:05 w TV Puls.

Márquez żali się Adeli, że jego trzej synowie zginęli przez sprawę niewolników. Gabriel dowiaduje się o śmierci Jesúsa. Składa kondolencje Manueli. Markiza i siostra Alicia przychodzą do kościoła. Kobieta przedstawia się jako prawdziwa markiza de Bracamonte. Miguel i Trinidad stawiają czoła ludziom Márqueza, gdy ci próbują ich schwytać. Wysyłają także wiadomość do hacjenderów z żądaniem podpisana aktu abolicji oraz zapłacenia im za ich pracę.

Nicolás dziękuje Victorii za to, że trwa przy nim bez względu na wszystko. Doktor Tarazona proponuje Isabel, żeby została jego asystentką, dzięki czemu zyska nie tylko doświadczenie, ale także część jego honorarium za usługi. Siostra Alicia uważa, że Adela, markiza oraz ksiądz powinni wysłuchać wersji Victorii, zanim ją osądzą. Tomás namawia Milagros, żeby zapomniała o nienawiści i zemście i wyjechała razem z Victorią oraz wydała na świat wolne dziecko. Adela podstępnie wypytuje Victorię o jej rodzinę w Hiszpanii oraz insynuuje, żeby zaprosiła ją na hacjendę.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.