„Niewolnica Victoria” – Odcinek 56: Tomás zostaje ukarany

W 56. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Nicolás znęca się nad Tomásem, żeby zmusić go do mówienia. Emisja 27 czerwca o godz. 17:05 w TV Puls.

Victoria żegna się z Miguelem. Postanawia bowiem wrócić do Edenu, by uratować swojego ojca. Dzięki zdobytej z książek wiedzy o anatomii Isabel służy pomocą rannym niewolnikom. Generał Márquez dokonuje zatrzymania własnego syna, Gabriela, za to że złamał prawo i pomagał niewolnikom w ucieczce.

Remedios nie przyjmuje wymówek Trinidad, gdy ten tłumaczy jej się z próby wyrządzenia krzywdy Isabel. Trinidad postanawia odejść, ale Miguel zatrzymuje go i oświadcza, że zasłużył na przynależność do ich grupy. Márquez sprowadza na hacjendę dziesięcioro niewolników schwytanych w trakcie ucieczki, wśród nich Tomása, i nakazuje Nicolásowi solidnie ich ukarać. Tomás stawia czoła Nicolásowi i ogłasza, że czarnoskórzy nie urodzili się po to, by być niewolnikami. Ten odciąga go na bok, by zmusić przy użyciu tortur do wyjawienia sposobu, w jaki uciekli z hacjendy. I tak dowiaduje się o istnieniu wydrążonego wewnątrz dołu tunelu. Ludzie generała sprawdzają, czy niewolnik mówił prawdę. Generał rozkazuje im przeszukać także inne hacjendy.

Adela uprzedza syna, że zostali okradzeni. Nicolás postanawia ukarać Tomasa. Victoria płacze na widok cierpienia ojca.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.