„Niewolnica Victoria” – Odcinek 61: Victoria ucieka z hacjendy

W 61. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Victoria domyśla się, że została zdemaskowana. Emisja 4 lipca o godz. 17:05 w TV Puls.

Márquez sprowadza księdza z Cartageny, żeby udzielił mu ślubu z Eugenią. Felipe i Ana są świadkami. Milagros prosi Nicolása o zatrzymanie jej ojca. On denerwuje się i zapowiada, że wszyscy niewolnicy poniosą tę samą karę za akcję z ucieczką. Paco informuje zbiegłych niewolników, że Nicolás został mianowany nowym gubernatorem Santa Marta. Nicolás przejmuje władzę po Márquezie i oznajmia swoją pierwszą decyzję – dla dobra mieszkańców zamierza przystąpić do negocjacji ze zbuntowanymi niewolnikami. Miguel dowiaduje się przez Felipe o woli Nicolása i zgadza się z nim negocjować.

Nicolás rozkazuje zarządcy odstawić Tomása oraz innych sprzedanych niewolników. Ci zostają oswobodzeni przez Trinidada. Eugenia uprzedza Márqueza, że obce jest mu prawdziwego oblicze Nicolása oraz zdobywa od niego informacje o tym, gdzie zostały pochowane kobiety zabite w kościele. Następnie razem z Victorią i Remedios udają się na cmentarz. Isabel dowiaduje się, że jej ojciec zagroził doktorowi Tarazonie i dlatego nie może dłużej u niego pracować. Żeby temu zaradzić proponuje lekarzowi, żeby poszukali pracy w innym miejscu. Nicolás spotyka się z Miguelem i pozostałymi uciekinierami, żeby negocjować. Obecny z nimi sędzia nie zgadza się na przyznanie abolicji, o którą zabiera Miguel, ale proponuje mu złożenie wniosku do Santa Fe.

Victoria rozpoznaje ciała zabitych kobiet – są nimi siostra Alicia i prawdziwa markiza de Bracamonte. Tym samym uświadamia sobie, że Nicolás i Adela poznały prawdę. Pospiesznie wraca na hacjendę, by zabrać z niej Milagros i Remedios.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.