„Niewolnica Victoria” – Odcinek 54: Granados odkrywa plany niewolników

W 54. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Granados próbuje zawiadomić Nicolása o planach ucieczki niewolników. Emisja 23 czerwca o godz. 17:05 w TV Puls.

Eugenia czuje się winna śmierci Bume. Márquez pociesza rozgoryczoną kobietę. Victoria wręcza Felipe pieniądze na opłacenie statku, którym uciekną z Santa Marta. Isabel chce się usamodzielnić, dlatego opuszcza definitywnie rodzinny dom i wraca do zajazdu Pimentel. Victoria popiera jej decyzję. Julián żegna się z Milagros, albowiem obawia się, że nie umknie śmierci. Ojciec Octavio udziela Nicolásowi ostatniego namaszczenia. Proponuje mu wyspowiadanie się z grzechów, lecz ten odzyskuje świadomość i z krzykiem wyrzuca księdza.

Miguel, Siervo i Tomás cieszą na myśl, że zakończyli już przygotowania do ucieczki i mogą przystąpić do działania. Granados biegnie do Nicolása, żeby powiedzieć mu o planach niewolników. Ten naskakuje na niego i obarcza go winą za napaść Moralesa, spalenie domu oraz swój obecny, mizerny stan. Granados odgraża się mu. Adela wtrąca się do ich sporu i wygania nieproszonego gościa. Márquez przyjmuje Eugenię w swoim domu. Alonsowi nie podoba się zaaferowanie ojca kobietą i szuka wsparcia Gabriela. Ten radzi mu, żeby nie przejmował się niepotrzebnie ojcem, bo ten nie jest głupi i dobrze wie, co robi, i zajął się lepiej sobą.

Granados zawiadamia Barriosa o ucieczce niewolników Nicolása przed wydrążony tunel. Proponuje mu, żeby zjednoczyli siły i zabili uciekinierów. Ana jest zatrwożona przez myśli o tym, że coś złego spotka Felipe. On uspokaja ją i obiecuje, że gdy doprowadzi niewolników do morza, zajmą się Granadosem i wtrącą go do więzienia. Victoria wmawia Adeli, że Milagros potrzebuje pilnej opieki akuszerki, dlatego zabiera ją do Santa Marta.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.