„Niewolnica Victoria” – Odcinek 55: Nieudana ucieczka niewolników

W 55. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Ucieczka niewolników kończy się fiaskiem. Alonso ponosi śmierć. Emisja 24 czerwca o godz. 17:05 w TV Puls.

Milagros uświadamia Adelę, że syn ją oszukał i nie sprzedał Hilarii, jak obiecał, lecz przywiązał ją do konia i zmusił do długiej tułaczki, aż ta opadła z sił i zmarła z głodu, pragnienia i wycieńczenia. Kobieta zwraca się z pretensjami do syna, ale ten ignoruje problem, podkreślając, że chodziło jedynie o „nic niewartą niewolnicę”. Felipe odkrywa, że Granados go śledzi i stawia mu czoła.

Manuela wmawia Isabel, że jest kobietą Gabriela i radzi dziewczynie poszukać sobie innego kawalera. Barrios odkrywa zacumowany do brzegu statek i zawiadamia Granadosa. Ten natychmiast kieruje się ku wyjściu z tunelu, skąd obserwują wyłaniających się po sobie niewolników. Odkrywają, że markiza jest zaangażowana w sprawę ucieczki.

Granados rozkazuje swoim ludziom otworzyć ogień do uciekinierów. Niewolnicy w popłochu biegną w stronę statku. Siervo i Jesús zostają trafieni przez kule. Pojawia się także generał i jego ludzie, śledzeni przez Alonsa. Ten ostatni staje w obronie Gabriela, gdy ktoś próbuje go zabić, i zostaje ciężko ranny. Trinidad ratuje Miguela przed strzałem Granadosa. Wielu rannych trafia do zajazdu Pimentel. Gabriel prosi lekarza, żeby opatrzył jego ciężko rannego brata. Niestety, Alonso umiera. Adela zawiadamia Nicolása o ucieczce niewolników. Paca obarcza Felipe i Anę winą za śmierć uciekających niewolników.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.