„Niewolnica Victoria” – Odcinek 58: Nicolás zabija markizę i siostrę Alicię

W 58. odcinku serialu „Niewolnica Victoria”: Markiza de Bracamonte i siostra Alicia giną z ręki Nicolása. Emisja 29 czerwca o godz. 17:05 w TV Puls.

Adela wysyła Victorię do Santa Marta pod pretekstem przekazania rzeczy Isabel, by tymczasem zabrać Nicolása do kościoła i przestawić mu prawdziwą markizę. Miguel i jego ludzie uwalniają Márqueza, ponieważ chcą, aby zaniósł do miasteczka wiadomość z ich żądaniami. Jednakże, po dotarciu do Santa Marta, mężczyzna ignoruje roszczenia niewolników i mobilizuje swoich ludzi do udania się na północ oraz schwytania uciekinierów. Gabriel zostaje uznany winnym zdrady ojczyzny i skazany na piętnaście lat pozbawienia wolności.

Eugenia przygotowuje się do wyjazdu. Márquez zatrzymuje ją i proponuje, żeby została jego żoną. Nicolás poznaje prawdziwą markizę. Zobowiązuje się do naprawienia błędu i poślubienia właściwej kobiety. Następnie przypomina sobie, jak Victoria przybywała na hacjendę i ogarnia go złość. Nie zgadza się jednak poprzeć propozycji matki o wydaniu oszustki, gdyż wpierw pragnie się dowiedzieć, kim faktycznie jest kobieta, którą poślubił.

Miguel i Trinidad opracowują nowy plan dostarczenia wiadomości do hacjenderów i zyskują nowych sojuszników – ludność tubylczą. Nicolás dowiaduje się od Alicii, że jego żona to tak naprawdę Victoria Quintero, córka Dominga, i przybyła do Ameryki z zamiarem odnalezienia rodziny oraz swojej dawnej miłości, Miguela. W porywach złości zabija ją i markizę. Ksiądz Octavio rzuca się do ucieczki i w ten sposób ratuje swoją skórę. Isabel wyznaje Victorii i Remedios, że nie chce więcej widzieć ojca, bo uważa go za kłamcę i zabójcę, albowiem widziała na własne oczy, jak zabił Candelę. Nicolás i Adela donoszą generałowi, że znaleźli w kościele ciała dwóch kobiet i nie zastali księdza.

Materiały novela.pl / Fot. Caracol

„Niewolnica Victoria” (La esclava blanca), serial, Kolumbia 2016; Reżyseria: Liliana Bocanegra; Występują: Nerea Camacho, Orian Suárez, Miroslava Morales, Modesto Lacen, Miguel de Miguel, Roberto Cano, Andrés Parra, Luciano D’Alessandro, Natasha Klauss; Strona: www.niewolnicavictoria.novela.pl


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.