Arath de la Torre planuje powrót do telewizji

Jakiś czat temu meksykański aktor i komik Arath de la Torre zapowiedział, że w tym roku planuje wrócić do pracy

Jakiś czat temu meksykański aktor i komik Arath de la Torre zapowiedział, że w tym roku planuje wrócić do pracy na planie telenoweli. Ostatnio bowiem Arath częściej występował w serialach komediowych oraz jako prezenter np. w programie “Miembros al aire”.

Tymczasem okazuje się, że szefostwo i producenci mają już pomysł na jego powrót. Jak podają meksykańskie media 40-letni de la Torre prowadzi rozmowy z Rosy Ocampo (“Las tontas no van al cielo”) na temat zagrania głównej roli w jej najnowszej telekomedii “Antes muerta que Lichita”.

Na liście płac produkcji są już takie nazwiska jak Eduardo Santamarina – początkowo typowany na rolę protagonisty, w rezultacie zagra villana, Sylvia Pasquel i Chantal Andere.

Cały czas trwają poszukiwania aktorki, która zagra główną rolę żeńską. Wśród kandydatek wymienia się Aislinn Derbez, Ariadne Díaz, Maite Perroni czy Irán Castillo.

Telenowela o charakterze komediowym będzie bazowała na oryginalnym scenariuszu. Produkcję przygotowuje ta sama ekipa co pracowała już przy “Por ella soy Eva” oraz “Qué pobres tan ricós”.Tematem przewodnim ma być, tak modny ostatnio w Polsce, problem mobbingu w pracy.

AMQL planowane jest na drugą połowę roku w miejsce emitowanej obecnie o godz. 20.00 “Amores con Trampa”.Comments

  1. Arath niczym wino

  2. Pieknie gral w Telenoweli Moja Piekna Grubaska :) Oraz Przyjaciolki i Rywalki ,jest bardzo bardzo sexowny :) Chce ta Telenowele w Polsce :) Moje Super Aktorki Sylvia Pasquel :) i Chantal Andere Jako Antagonistki :)

  3. Fajna obsada się szykuje:-)Arath teraz fajnie wygląda moim zdaniem lepiej niż taki młody goguś jak w Przyjaciółkach i rywalkach.

  4. Ja go wogole nie moge poznac . Wogole juz nie przypomina Roberto z Przyjaciolek i rywalek :-)))))

    1. Wygląda całkiem nieźle.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.