„Włoska narzeczona” – Odcinek 53: Doña Eloisa odkrywa sekret Pedra

W 53. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Doña Eloisa dowiaduje się, że Pedro spędził noc z Sonią. Emisja 4 stycznia o godz. 17:00 w Czwórce.

Fiorella nie pozwala Vittoriowi, Pedrowi, ani Benitowi traktować jej jak przedmiot i wychodzi. Roxana nie ma odwagi przyznać się babci, że zauroczył ją szofer. Wmawia jej natomiast, że zakochała się w przystojnym milionerze z Finlandi. Fiorella mówi Adeli, że popełniła błąd, zakochując się w Pedrze i ignorując Benita.

Osvaldo osacza Alinę, lecz ona nie daje mu się. Federica namawia Fiorellę na wizytę u psychologa, który pomoże jej rozwiązać sercowe i poleca mu jednego. Włoszka nie domyśla, że kobieta zastawiła na nią pułapkę, a rzekomym psychologiem jest Fabricio, który ma wyciągnąć od niej informacje o tym, czy widziała jak całowała Dantego.

Pedro przymierza się do opowiedzenia Osvaldowi o nocy, którą spędził z Sonią, gdy pojawia się jego żona i przerywa im. Aitana zauważa przygnębienie Pedra i oferuje mu swoją pomoc. On zdradza jej, że poszedł do łóżka z Sonią, lecz był tak pijany, że w ogóle tego nie pamięta. Doña Eloisa przypadkowo słyszy wyznanie wnuka i doznaje szoku.

Emisja 4 stycznia o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Włoska narzeczona” (Muchacha italiana viene a casarse), telenowela, Meksyk 2014-2015; Reżyseria: Pedro Damián, Luis Pardo; Występują: Livia Brito, José Ron, Enrique Rocha, Fernando Allende, Isela Vega, Salvador Pineda, Maribel Guardia, Francisco Gattorno, Nailea Norvind, Claudo Báez; Strona: wloskanarzeczona.novela.plTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.