Angelique Boyer i Sebastián Zurita razem w nowej telenoweli

Angelique i Sebastián, których, także jako parę, możemy oglądać w emitowanym obecnie „Dzikim sercu”, wybrano na protagonistów nowej telenoweli Angelli

Angelique i Sebastián, których, także jako parę, możemy oglądać w emitowanym obecnie „Dzikim sercu”, wybrano na protagonistów nowej telenoweli Angelli Nesma „A flor de piel”. Ma być to remake innej produkcji Televisy, „Cañaveral de pasiones”, 1996 roku, z Danielą Castro i Juanem Soler w rolach głównych.

Telenowela najprawdopodobniej wskoczy w pasmo prime-time na Canal de las Estrellas, jako następca „Dos Hogares”. Wiele zależy jednak od tego kiedy nastąpi finał „Dos hogares” – ostatnio media donoszą, iż stanie się to już w listopadzie, a także od nowej produkcji Carli Estrady, o której wspominaliśmy kilka dni temu.

Angelique Boyer i Sebastián Zurita tworzyli wcześniej parę nie tylko na szklanym ekranie, ale także w życiu prywatnym. Mimo, iż ich związek rozpadł się, to jednak oboje zdają się nie mieć żadnych oporów przed wspólnym pojawieniem się w nowej telenoweli.

Wśród aktorów, którzy najprawdopodobniej znajdą się w obsadzie „A flor de piel” wymieniani są: Sabine Moussier, Laura Carmine, Brandon Peniche, Lucas Velásquez, Laisha Wilkins, Alexis Ayala, Frances Ondivela, Livia Brito, Eric del Castillo, a nawet sam Juan Soler.

Co ciekawe, Sebastián Zurita grał również w pierwszym etapie pierwowzoru, jaki obrazował losy głównych bohaterów w młodości. Teraz zmierzy się z dorosłą wersją znanej mu już postaci.

Zdjęcia mają rozpocząć się między końcem sierpnia, a początkiem września.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.