Zmarł Guillermo Zarur

W wyniku komplikacji z krążeniem i kardiologicznych, w wieku 79 lat zmarł wczoraj aktor, Guillermo Zarur (Ezequiel, majordomus z „Zaklętej

W wyniku komplikacji z krążeniem i kardiologicznych, w wieku 79 lat zmarł wczoraj aktor, Guillermo Zarur (Ezequiel, majordomus z „Zaklętej miłości”). Jego resztki zostaną skremowane.

Guillermo Zarur, twarz znana z telenowel, aktor telewizyjny z 50-o letnią karierą, zmarł wczoraj po południu w wieku 79 lat wyniku problemów kardiologicznych i komplikacji z krążeniem wynikających z zaawansowanej cukrzycy.

„Miał problemy z krążeniem, jednak najbardziej ucierpiało jego serce. Już nie byłby zdrowy. Podawali mu środki przeciwbólowe, mówili, że jeśli chce, mogą jeszcze zrobić dializy, ale on nie chciał. Był już zrezygnowany, nie miał chęci do życia” – wyjaśnia bratowa, Paquita Gamboa de Zarur.

Jego ostatnie 7 lat życia były ciągłą walką i ciągłymi pobytami w szpitalu. Jednak jego zaangażowanie w zawód nigdy nie ustępowało i pamiętamy go z jego ostatnich ról w Teresie, Sortilegio i kilku odcinków serialu Mujer casos de la vida real.

„W piątek ksiądz dał mu ostatnie namaszczenie, by mógł odejść w spokoju, jednak tak naprawdę była to agonia bardzo długa. Kilka razy był w szpitalu i wiele wycierpiał, gdyż była to choroba bardzo skomplikowana” – powiedziała Gamboa de Zarur.

Guillermo Zarur Collado urodził się 20 lipca 1932 roku w Cozolapa w Oaxaca. Karierę zawodową rozpoczął w 1968 roku i udało mu się utrwalić swoją pozycję w telenowelach.

Był człowiekiem utalentowanym i oddanym swojemu zawodowi, skrytym, ale radosnym przy przyjaciołach. Pozostawił brata, bratową i 2 bratanice.

Niech spoczywa w pokoju.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.