William Levy & Elizabeth Gutiérrez Biorą ślub!

Tych dwoje lubi, żeby było o nich głośno. Po niedługiej przerwie w związku, o której Elizabeth Gutiérrez wspominała w maju

Tych dwoje lubi, żeby było o nich głośno. Po niedługiej przerwie w związku, o której Elizabeth Gutiérrez wspominała w maju w programie telewizyjnym, przystojny Kubańczyk William Levy i matka jego dzieci pobierają się!

Data jest już wyznaczona: niedziela, 13 listopada. Miejsce: Miami, Floryda. Najpopularniejsze tabloidy już walczą o prawa do zdjęć ślubnych. Wygra oczywiście ten, kto zapłaci więcej.

Przypomnijmy, że… Williama i Elizabeth oprócz dzieci, Christophera Alexandra i Kailey, która za miesiąc zostanie ochrzczona i której matką chrzestną ma być nikt inny tylko Aracely Arámbula, oprócz niewygasającej miłości, niczym z telenoweli, łączy także szereg skandali. Od kiedy „Kubański Brat Pitt”, jak zwią go niektórzy, zrobił się sławny, media non stop przypisywały mu liczne romanse, z koleżankami z planu, ale i nie tylko… Jakiś czas temu Levy został oskarżony o gwałt przez jedną z domniemanych kochanek, w dodatku nieletnią. Sprawa szybko rozniosła się po mediach, a William od początku zapierał się, że jest niewinny i… swoją niewinność udowodnił. Kilka dni temu sprawa została rozstrzygnięta na korzyść oskarżonego.

I tak, niewinni, szczęśliwi i zakochani już za niecałe trzy miesiące przyrzekną sobie wieczną miłość. A my z radością o tym napiszemy.Comment

  1. jajajajaja me gusta!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.