3 dni do startu “Porque el amor manda”

8 października. Godzina 20:15. Canal de las Estrellas de México. Taki napis widnieje na wszystkich plakatach i spotach promocyjnych nowelj

8 października. Godzina 20:15. Canal de las Estrellas de México. Taki napis widnieje na wszystkich plakatach i spotach promocyjnych nowelj telenoweli Televisy “Porque el amor manda”, którą wczoraj z dumą prezentowali mediom jej producent, Juan Osorio, protagoniści, Fernando Colunga (“Kobieta ze stali”) i Blanca Soto (“Eva Luna”) oraz cała plejada aktorów tj. Ninel Conde, Erick Elías, Claudia Álvarez, Carmen Salinas, Kika Edgar czy Jorge Aravena.

“To piękna telenowela, lekka, z wątkiem miłości w tle, mówiąca o wartościach rodziny, pełna odcieni i kontrastów” – zachwala jak zawsze szeroko uśmiechnięta Blanca Soto. Aktorka przyznała, że ma dług wdzięczności wobec Osorio i Colungi, którzy dali jej szansę zaprezentowania się w ojczyźnie po wcześniejszych występach w Univisionie.

Równie szczęśliwa i wdzięczna była Ninel Conde, którą po raz ostatni oglądaliśmy trzy lata temu w “Morzu miłości”. “Juan Osorio, który jest moim przyjacielem, zaprosił mnie do udziału w telenoweli i oddał w moje ręce postać napisaną specjalnie dla mnie” – wyznała z dumą aktorka i także piosenkarka.

Równie szczęśliwy, choć z mniejszą skromnością, rozmawiał z mediami Colunga po tym, jak wspólnie byli świadkami krótkiej prezentacji demo telenoweli. “Jestem bardzo szczęśliwy. Telenowela dostarcza nam nowych emocji, jest naszym nowym marzeniem i kolejnym wyzwaniem. Oby publiczność przyjęła ją z tym samym uczuciem, z jakim my ją tworzymy” – wyznał do kamer.

Bohaterem nowej telenoweli jest Jesús, 30-latek, który pragnie zmienić otoczenie i po burzliwym związku z Verónicą wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Gdy odkrywa, że jego przelotny romans zostawił po sobie ślad w postaci dziecka, postanawia wrócić do Monterrey i poznać swoją córkę. Pierwsze dni w Meksyku przysparzają mu problemów – pada ofiarą przestępstwa przez które nie może znaleźć pracy, która jest warunkiem, jaki postawiła mu Verónica, jeśli chce widywać się z córką. Po długich poszukiwaniach w końcu szczęście uśmiecha się do Jesusa. Mężczyzna znajduje zatrudnienie w ekskluzywnej firmie kosmetycznej jako sekretarz.

[tabs tab1=”Mini-trailer 1″ tab2=”Mini-trailer 2″]

[tab id=1]

[/tab]
[tab id=2]
[/tab]

[/tabs]Comments

  1. Zgadzam się w zupełności z Alboradą ,F.C. jest świetnym aktorem a to, że jest po czterdziestce w jego przypadku to nieistotny szczegół -jest super!!!!!!!!!

  2. Że ma tyle lat to nie oznacza, że musi grac tylko ojców i tych podobnych. Colunga jest świetnym aktorem i już nie raz to udowodnił. Gra z prawdziwą pasją. W jego przypadku wiek nie gra roli.

  3. To żałosne 46 letni podstarzale wyglądający Colunga będzie grać 30 latka. Ha! ha! ha! Na rozum upadli producenci tej telenoweli totalnie im odwaliło na mózgi.

  4. nie mogę się doczekać tej teli,oby szybko w polsce puścili, para protów wygląda jak z obrazka

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.