Drugi sezon "Telefonistek" w Netflixie | novela.pl

Drugi sezon „Telefonistek” w Netflixie

novela.pl 6 stycznia 2018 0

Drugi sezon hiszpańskich „Telefonistek” już w Netflixie. W rolach głównych Blanca Suárez, Ana Fernández i Nadia de Santiago

Drugi sezon „Telefonistek” w Netflixie

„Zaczął się nowy rok. Od nas zależy, jak go rozpoczniemy” – słyszymy w zwiastunie drugiego sezonu „Telefonistek” (oryg. Las chicas del cable), pierwszego zrealizowanego w Hiszpanii serialu oryginalnego Netflixa. Osiem nowych odcinków, przedstawiających dalsze losy kobiet z centrali telefonicznej, pojawiło się na platformie 25 grudnia.

Akcja nowego sezonu rozpoczyna się u progu 1929. Lidia, Carlota, Ángeles i Marga wciąż marzą o życiu bez ograniczeń, w społeczeństwie niezdominowanym przez mężczyzn. Więzi przyjaźni łączące kwartet telefonistek umocni wspólna tajemnica, związana z zaginięciem ciała zmarłej osoby, wokół czego prowadzone jest śledztwo.

W rolach głównych niezmiennie Blanca Suárez („El bar”), Nadia de Santiago („Gniazdo ryjówek”), Ana Fernández („To tylko chemia”) oraz Maggie Civantos (którą od 2 stycznia możemy oglądać także w serialu „Uwięzione”). Do męskiej części obsady, z Yonem Gonzálezem („Gran Hotel”) i Martiño Rivasem („Internat”) na czele, dołączyli Antonio Velázquez („Tylko Ciebie chcę”), w roli policjanta śledczego, oraz Ernesto Alterio („Metoda”) jako jeden z członków zarządu centrali telefonicznej.

Komentarze »

X