Najnowsza produkcja Atresmedia „Dom z papieru” (oryg. La casa de papel) to pierwszy hiszpański serial z motywem rabunkowym na pierwszym planie. Stworzony przez Álexa Pinę (“Statek”, “Uwięzione”) i wyreżyserowany przez Jesússa Colmenara, Álexa Rodriga, Alejandra Bazzana i Miguela Ángela Vivana, opowiada o próbie przeprowadzenia napadu doskonałego.

W obsadzie Úrsila Corberó, Itzair Ituño, Álvaro Morte, Paco Tous, Pedro Alonso, Alba Flores, Miguel Hernán, Jaime Lorente, Ester Acebo, Enrique Arce, María Pedraza, Darko Peric, Fran Morcillo i Kity Manver.

Enigmatyczna postać zwąca się El Profesor planuje dokonać coś wielkiego i jedynego w swoim rodzaju – przeprowadzić największy napad w dziejach historii. W tym celu powołuje grupę ośmiu osób, które łączy jedna cecha – nie mają niczego do stracenia. Wygrać mogą bardzo dużo, albowiem stawką są 2,4 miliardy euro.

Ośmioosobowy zespół czeka pięć miesięcy wytężonych przygotowań, rozpracowania i zapamiętania każdego kroku, każdego szczegółu i każdej okoliczności, aby wreszcie dokonać skoku na mennicę. Będą w niej zamknięci przez kolejnych 11 dni – tyle bowiem potrzeba do wytworzenia banknotów na pożądaną sumę 2,4 miliardów – w otoczeniu oddziałów policji i z 65 zakładnikami. Czy uda im się wyjść cało z tej samobójczej akcji?

[tabs tab1=”La casa de papel – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.