Drugi sezon “Telefonistek” w Netflixie

Drugi sezon hiszpańskich “Telefonistek” już w Netflixie. W rolach głównych Blanca Suárez, Ana Fernández i Nadia de Santiago.

“Zaczął się nowy rok. Od nas zależy, jak go rozpoczniemy” – słyszymy w zwiastunie drugiego sezonu “Telefonistek” (oryg. Las chicas del cable), pierwszego zrealizowanego w Hiszpanii serialu oryginalnego Netflixa. Osiem nowych odcinków, przedstawiających dalsze losy kobiet z centrali telefonicznej, pojawiło się na platformie 25 grudnia.

Akcja nowego sezonu rozpoczyna się u progu 1929. Lidia, Carlota, Ángeles i Marga wciąż marzą o życiu bez ograniczeń, w społeczeństwie niezdominowanym przez mężczyzn. Więzi przyjaźni łączące kwartet telefonistek umocni wspólna tajemnica, związana z zaginięciem ciała zmarłej osoby, wokół czego prowadzone jest śledztwo.

W rolach głównych niezmiennie Blanca Suárez (“El bar”), Nadia de Santiago (“Gniazdo ryjówek”), Ana Fernández (“To tylko chemia”) oraz Maggie Civantos (którą od 2 stycznia możemy oglądać także w serialu “Uwięzione”). Do męskiej części obsady, z Yonem Gonzálezem (“Gran Hotel”) i Martiño Rivasem (“Internat”) na czele, dołączyli Antonio Velázquez (“Tylko Ciebie chcę”), w roli policjanta śledczego, oraz Ernesto Alterio (“Metoda”) jako jeden z członków zarządu centrali telefonicznej.

[tabs tab1=”Telefonistki – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.