FOX ujawnił zwiastun spin-offu serialu „Uwięzione”

Maggie Civantos i Najwa Nimri w wyprodukowanym przez FOX España serialu „Vis a vis: El oasis”.

Macarena i Zulema po raz ostatni wkroczą do akcji. Bohaterki serialu „Uwięzione” powrócą niebawem w 8-odcinkowym spin-offie. Jego premiera (na razie tylko w Hiszpanii) zaplanowana jest na 20 kwietnia.

Serial „Vis a vis: el oasis” powstał z myślą zamknięciu wątków głównych bohaterek. „Po wyjściu na wolność Macarena odszuka Zulemę, aby zaproponować jej ostatni skok. Razem z Goyą, Trianą, Chudą i Moniką postawią wszystko na jedną kartę” – zdradza Maggie Civantos.

fot. FOX España

Na ekranie nie zabraknie (choć epizodycznie) Saray (granej przez Albę Flores) i Sandovala (Ramiro Blas), kluczowych postaci w poprzednich sezonach. Dołączą do nich m.in. Claudia Riera (serial „Hokeistki”), Isabel Naveira (serial „Życie bez pozwolenia”), Lisi Linder (serial „Ósma ofiara”), Pablo Vázquez („Kokainowe wybrzeże”), David Ostrosky (meksykański aktor o polskich korzeniach, znany z telenoweli „Ukryta miłość”) oraz Ana María Picchio (serial „El marginal. Syndykat zbrodni”).

Zdjęcia do serialu powstały w ubiegłym roku w Almerii i Madrycie. Autorami scenariusza są JM Ruiz Córdoba (który pracował nad wszystkimi sezonami) oraz Lucía Carballal. Reżyserią zajęli się Sandra Gallego i Iván Escobar.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.