W 2015 roku doszło do spotkania dwóch kobiet. Obie zostały skazane na pobyt w zakładzie karnym za popełnienie dwóch różnych przestępstw. Dziś są poszukiwane przez władze. Żyją jako łowczynie skarbów. Wkrótce staniemy się świadkami ich wielkiego skoku – zapowiada kolejny zwiastun „Vis a vis: el oasis”. Mowa oczywiście o Macarenie i Zulemie, bohaterkach serialu „Uwięzione”, które powrócą po raz ostatnim w spin-offie przygotowanym przez hiszpańską telewizją FOX. Jego premiera w Hiszpanii zaplanowana jest na 20 kwietnia (możemy spodziewać się, że z czasem zasili bibliotekę polskiego Netflixa). W rolach głównych Maggie Civantos i Najwa Nimri.

Macarena i Zulema przysięgają sobie, że po tym skoku ich drogi definitywnie się rozejdą, a jedna zapomni o istnieniu drugiej. Wielki skok wymaga dodatkowych posiłków. Na pomoc przybędą: nie najbystrzejsza, choć nie bojąca się chwycić za broń i jej użyć Grubi (Itziar Castro), potrafiąca rozpracować każdy, nawet najnowszy i najbardziej skomplikowany model sejfu Hackerka (Claudia Riera) oraz mistrzyni broni lekkiej Chuda (Isabel Naveiro). Razem stworzą drużynę V, z którą – jak obiecuje Zulema – nic nie może pójść źle. W serialu pojawią się także Saraya (grana przez Albę Flores) oraz Sandoval (postać wykreowana przez Ramira Blasa) oraz wiele nowych twarzy.

„Vis a vis: el oasis” będzie pożegnaniem z bohaterkami serialu stworzonego przez Ivana Escobara. Pierwotnie ich historia miała zostać opowiedziana w dwóch sezonach. Ogromna popularność tzw. żółtej fali, czyli wielbicieli „Uwięzionych”, sprawiła że serialem zainteresował się FOX i zlecił produkcję jeszcze dwóch sezonów. Spin-off również można traktować jako odpowiedź na prośby widzów serialu, domagających się klamry fabularnej.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.