Poznajcie drużynę V z serialu „Vis a vis: el oasis”

FOX wypuścił kolejną zapowiedź spin-offu serialu „Uwięzione” przedstawiający główne bohaterki zwerbowane przez Macarenę i Zulemę.

W 2015 roku doszło do spotkania dwóch kobiet. Obie zostały skazane na pobyt w zakładzie karnym za popełnienie dwóch różnych przestępstw. Dziś są poszukiwane przez władze. Żyją jako łowczynie skarbów. Wkrótce staniemy się świadkami ich wielkiego skoku – zapowiada kolejny zwiastun „Vis a vis: el oasis”. Mowa oczywiście o Macarenie i Zulemie, bohaterkach serialu „Uwięzione”, które powrócą po raz ostatnim w spin-offie przygotowanym przez hiszpańską telewizją FOX. Jego premiera w Hiszpanii zaplanowana jest na 20 kwietnia (możemy spodziewać się, że z czasem zasili bibliotekę polskiego Netflixa). W rolach głównych Maggie Civantos i Najwa Nimri.

Macarena i Zulema przysięgają sobie, że po tym skoku ich drogi definitywnie się rozejdą, a jedna zapomni o istnieniu drugiej. Wielki skok wymaga dodatkowych posiłków. Na pomoc przybędą: nie najbystrzejsza, choć nie bojąca się chwycić za broń i jej użyć Grubi (Itziar Castro), potrafiąca rozpracować każdy, nawet najnowszy i najbardziej skomplikowany model sejfu Hackerka (Claudia Riera) oraz mistrzyni broni lekkiej Chuda (Isabel Naveiro). Razem stworzą drużynę V, z którą – jak obiecuje Zulema – nic nie może pójść źle. W serialu pojawią się także Saraya (grana przez Albę Flores) oraz Sandoval (postać wykreowana przez Ramira Blasa) oraz wiele nowych twarzy.

„Vis a vis: el oasis” będzie pożegnaniem z bohaterkami serialu stworzonego przez Ivana Escobara. Pierwotnie ich historia miała zostać opowiedziana w dwóch sezonach. Ogromna popularność tzw. żółtej fali, czyli wielbicieli „Uwięzionych”, sprawiła że serialem zainteresował się FOX i zlecił produkcję jeszcze dwóch sezonów. Spin-off również można traktować jako odpowiedź na prośby widzów serialu, domagających się klamry fabularnej.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.