Fernanda Castillo zdecydowała nadać nowy bieg swojej karierze przyjmując rolę w najnowszej produkcji Telemundo – „El señor de los Cielos”,  do której zdjęcia będą powstawać także w jej rodzinnym Meksyku. Novela.pl zaprasza na wywiad z aktorką, którą ostatnio mieliśmy okazję podziwiać w telenoweli „Teresa” na antenie TVN7.

-Debiutujesz w nowej, ambitnej telenoweli Telemundo – „El señor de los cielos”. Jak się czujesz?
-Czuję się bardzo zaszczycona, że mogę być częścią tak ważnego projektu. Jestem wdzięczna za szansę, którą dają mi Telemundo i Argos. To wielka odpowiedzialność.

-Co możesz powiedzieć nam o swojej postaci w tej historii?
-Moja postać ma na imię Mónica Robles, wraz z braćmi jest szefową kartelu w Meksyku, ale los okazuje się przewrotny i zakochuje się ona w przywódcy konkurencyjnego gangu, który jest głównym bohaterem historii. Jest, to silna i świadoma swojej wartości kobieta.

-Jak przygotowujesz się do zagrania tej postaci?
-Czytam materiały na temat roli kobiet w świecie narkotyków. Chodzę też na treningi z zakresu obsługi broni, która w tej historii będzie nam bardzo często towarzyszyć.

-Jakim wyzwaniem jest dla Ciebie jako aktorki rola w „El señor de los cielos” ?
-Myślę, że dużym wyzwaniem oraz wielkim darem. Dam widzom postać zupełnie inną od tych, które do tej pory widzieli. Zaprezentuje się od zupełnie innej strony, a także dotrę do ludzi, którzy do tej pory nie znali mojej pracy. Pokaże bohaterkę, która poza byciem dilerem narkotyków, jest kobietą, która będzie cierpieć z miłości i której tej miłości będzie brakowało.

-Gdzie powstają zdjęcia do telenoweli?
-W różnych częściach Meksyku. Myślę, że to również świetna okazja, aby zaprezentować nasz kraj.

-Którzy, aktorzy będą ci towarzyszyć w obsadzie „El señor de los Cielos”?
-Obsada, to prawdziwa śmietanka: Rafael Amaya, Ximena Herrera, Luis Roberto Guzmán, Guillermo Quintanilla, Raúl Méndez, Sara Corrales, Lisa Owen…

-Niedawno zakończyłaś zdjęcia do telenoweli „Amor Bravío”. Jak wspominasz udział w tej produkcji?
-„Amor Bravío” było pięknym projektem w mojej karierze. Wraz z ekipą udało nam się sprawić, że znacznie wzrosła liczba kobiet, które zgłaszają nadużycia stosowane wobec nich.

-Za czym najbardziej tęsknisz po zakończaniu tej produkcji?
-Zdecydowanie tym za czym tęsknie najbardziej, to moi koledzy z planu. To był prawdziwy prezent dzielić telenowelę i chwile życia z takimi ludźmi jak Silvia Navarro, Cristian de la Fuente i Alex Sirvent.


6 KOMENTARZE

  1. Tak, podobała mi się w „Miłość jak tequila; poza tym , wydaje się być sympatyczną osobą (czy ona nie jest trochę podobna do Edith Gonzalez??)

  2. ciesze sie, ze Fernanda zagra protke, bo lubie ta aktorke i berdzo mi sie podoba…zagrala swietnie w „milosc jak tequila” …i nawet w teresie, zycze jej jak najlepiej i fajnie, ze na protagonistki zmieniaja aktorki a nie ciagle te same..jak np: maite perroni-lubie ja ale za duzo jej bylo, a amor bravio ogladalam i sylvia podobala mi sie bardziej w kiedy sie zakocham ale jej gra sprawia ze chce sie ogladac…)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.