Fernanda Castillo – gotowa na zmiany

Fernanda Castillo zdecydowała nadać nowy bieg swojej karierze przyjmując rolę w najnowszej produkcji Telemundo – “El señor de los Cielos”,  do

Fernanda Castillo zdecydowała nadać nowy bieg swojej karierze przyjmując rolę w najnowszej produkcji Telemundo – “El señor de los Cielos”,  do której zdjęcia będą powstawać także w jej rodzinnym Meksyku. Novela.pl zaprasza na wywiad z aktorką, którą ostatnio mieliśmy okazję podziwiać w telenoweli “Teresa” na antenie TVN7.

-Debiutujesz w nowej, ambitnej telenoweli Telemundo – “El señor de los cielos”. Jak się czujesz?
-Czuję się bardzo zaszczycona, że mogę być częścią tak ważnego projektu. Jestem wdzięczna za szansę, którą dają mi Telemundo i Argos. To wielka odpowiedzialność.

-Co możesz powiedzieć nam o swojej postaci w tej historii?
-Moja postać ma na imię Mónica Robles, wraz z braćmi jest szefową kartelu w Meksyku, ale los okazuje się przewrotny i zakochuje się ona w przywódcy konkurencyjnego gangu, który jest głównym bohaterem historii. Jest, to silna i świadoma swojej wartości kobieta.

-Jak przygotowujesz się do zagrania tej postaci?
-Czytam materiały na temat roli kobiet w świecie narkotyków. Chodzę też na treningi z zakresu obsługi broni, która w tej historii będzie nam bardzo często towarzyszyć.

-Jakim wyzwaniem jest dla Ciebie jako aktorki rola w “El señor de los cielos” ?
-Myślę, że dużym wyzwaniem oraz wielkim darem. Dam widzom postać zupełnie inną od tych, które do tej pory widzieli. Zaprezentuje się od zupełnie innej strony, a także dotrę do ludzi, którzy do tej pory nie znali mojej pracy. Pokaże bohaterkę, która poza byciem dilerem narkotyków, jest kobietą, która będzie cierpieć z miłości i której tej miłości będzie brakowało.

-Gdzie powstają zdjęcia do telenoweli?
-W różnych częściach Meksyku. Myślę, że to również świetna okazja, aby zaprezentować nasz kraj.

-Którzy, aktorzy będą ci towarzyszyć w obsadzie “El señor de los Cielos”?
-Obsada, to prawdziwa śmietanka: Rafael Amaya, Ximena Herrera, Luis Roberto Guzmán, Guillermo Quintanilla, Raúl Méndez, Sara Corrales, Lisa Owen…

-Niedawno zakończyłaś zdjęcia do telenoweli “Amor Bravío”. Jak wspominasz udział w tej produkcji?
-“Amor Bravío” było pięknym projektem w mojej karierze. Wraz z ekipą udało nam się sprawić, że znacznie wzrosła liczba kobiet, które zgłaszają nadużycia stosowane wobec nich.

-Za czym najbardziej tęsknisz po zakończaniu tej produkcji?
-Zdecydowanie tym za czym tęsknie najbardziej, to moi koledzy z planu. To był prawdziwy prezent dzielić telenowelę i chwile życia z takimi ludźmi jak Silvia Navarro, Cristian de la Fuente i Alex Sirvent.Comments

  1. Moim zdaniem Fernanda jest b. dobrą aktorką. Z chęcią obejrzę telenowelę, w której odegra główną rolę. :)

  2. Szkoda, ze poki co nie jest nam dane ogladac Amor Bravio:(

  3. …do Edith Gonzalez??????- wcale!!!!!!

  4. bardzo lubię fernandę świetnie zagrała dany w miłość jak tequila jest sympatyczna

  5. Tak, podobała mi się w “Miłość jak tequila; poza tym , wydaje się być sympatyczną osobą (czy ona nie jest trochę podobna do Edith Gonzalez??)

  6. ciesze sie, ze Fernanda zagra protke, bo lubie ta aktorke i berdzo mi sie podoba…zagrala swietnie w “milosc jak tequila” …i nawet w teresie, zycze jej jak najlepiej i fajnie, ze na protagonistki zmieniaja aktorki a nie ciagle te same..jak np: maite perroni-lubie ja ale za duzo jej bylo, a amor bravio ogladalam i sylvia podobala mi sie bardziej w kiedy sie zakocham ale jej gra sprawia ze chce sie ogladac…)

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.