Ostatni powrót rodziny De la Mora do „Domu kwiatów”

Przyszłość i przeszłość bohaterów meksykańskiego serialu „Dom kwiatów” zmieszają się w trzecim i ostatnim sezonie. Premiera w czwartek 23 kwietnia.

Paulina przebywa za kratkami. Seniorka rodu De la Mora powraca do rezydencji. Owiana wieloma tajemnicami przeszłość Virginii i jej przyjaźni z Carmelą, Ernestem i Salomonem zostaje obnażona w scenach z retrospekcji rozgrywających się w 1979 roku. Tyle na początek obiecuje trzeci sezon meksykańskiego serialu „Dom kwiatów” (oryg. La casa de las flores).

Jak zapowiada Netflix, będzie to ostatnie spotkanie z bohaterami serialu. Jego twórca i reżyser, Manolo Caro, nie kryje radości z faktu, że udało mu się opowiedzieć losy rodziny De la Mora w całości, w trzech sezonach, jak od początku zakładał. „Tyle wystarczy, aby poznać sekrety uwielbianej rodziny De la Mora. Cieszę się, że mogę podzielić się wspaniałym zakończeniem z publicznością, powrócić do przeszłości, aby poznać lepiej bohaterów w teraźniejszości oraz zobaczyć, jak każdy kwiat rozkwita na wiosnę” – wspomniał w komunikacie.

Plakat trzeciego sezonu „Domu kwiatów” (fot. Netflix)

W trzecim sezonie pojawią się odtwórcy głównych ról: Cecilia Suárez (jako Paulina), Aislinn Derbez, Darío Yazbek, Juan Pablo Medina, Arturo Ríos i Paco León. Powrócą María León i Isela Vega, do których dołączą, m.in. Rebecca Jones, Christian Chávez, Ximena Sariñana, Javier Jattin czy Stephanie Salas. Premiera zaplanowana jest na 23 kwietnia. Poniżej zwiastun.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.