Paulina przebywa za kratkami. Seniorka rodu De la Mora powraca do rezydencji. Owiana wieloma tajemnicami przeszłość Virginii i jej przyjaźni z Carmelą, Ernestem i Salomonem zostaje obnażona w scenach z retrospekcji rozgrywających się w 1979 roku. Tyle na początek obiecuje trzeci sezon meksykańskiego serialu „Dom kwiatów” (oryg. La casa de las flores).

Jak zapowiada Netflix, będzie to ostatnie spotkanie z bohaterami serialu. Jego twórca i reżyser, Manolo Caro, nie kryje radości z faktu, że udało mu się opowiedzieć losy rodziny De la Mora w całości, w trzech sezonach, jak od początku zakładał. „Tyle wystarczy, aby poznać sekrety uwielbianej rodziny De la Mora. Cieszę się, że mogę podzielić się wspaniałym zakończeniem z publicznością, powrócić do przeszłości, aby poznać lepiej bohaterów w teraźniejszości oraz zobaczyć, jak każdy kwiat rozkwita na wiosnę” – wspomniał w komunikacie.

Plakat trzeciego sezonu „Domu kwiatów” (fot. Netflix)

W trzecim sezonie pojawią się odtwórcy głównych ról: Cecilia Suárez (jako Paulina), Aislinn Derbez, Darío Yazbek, Juan Pablo Medina, Arturo Ríos i Paco León. Powrócą María León i Isela Vega, do których dołączą, m.in. Rebecca Jones, Christian Chávez, Ximena Sariñana, Javier Jattin czy Stephanie Salas. Premiera zaplanowana jest na 23 kwietnia. Poniżej zwiastun.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.