Droga do szczęścia

Opisy odcinków meksykańskiej telenoweli pt. „Droga do szczęścia”. Emisja w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 45: Błędy przeszłości

W 45. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia pragnie odzyskać córkę. Luis dowiaduje się, że Pedro pracuje w jego domu. Dostępny w Ipla.tv

„Droga do szczęścia” – Odcinek 44: Szczera rozmowa

W 44. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia zostaje przyjęta przez ojca. Pedro dowiaduje się, że Marissa jest żoną Luisa. Dostępny w Ipla.tv

„Droga do szczęścia” – Odcinek 43: Niezręczna sytuacja

W 43. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Andrea zwraca Luisowi pierścionek. Marissa znajduje go w jego gabinecie. Dostępny w Ipla.tv

„Droga do szczęścia” – Odcinek 42: Pogrzeb Rosario

W 42. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda próbuje wyciągnąć ojca z pożaru. Carlos cierpi po śmierci Rosario. Dostępny w Ipla.tv

„Droga do szczęścia” – Odcinek 41: Wzniecony pożar

W 41. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Fernanda i Carlos spotykają się. Mariana podpala dom Pedra. Emisja 30 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 40: Łgarstwa

W 40. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana usiłuje zabić Amelię. Luis oszukuje Marissę. Emisja 29 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 39: Wizyta u teścia

W 39. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Mariana okłamuje Pedra. Carlos uderza Luisa. Emisja 28 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 38: Wielka gorycz

W 38. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia pragnie usunąć Fernandę i Pedra ze swojego życia. Emisja 27 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 37: Wypadek

W 37. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Amelia i Fernanda mają wypadek. Carlos zajmuje się nimi w szpitalu. Emisja 23 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

„Droga do szczęścia” – Odcinek 36: Fałszywe zaświadczenie

W 36. odcinku telenoweli „Droga do szczęścia”: Carlos mówi Marissie o nieczystej zagrywce Isabeli. Emisja 22 grudnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Najnowsze wiadomości