Arturo de la Riva i jego żona Eugenia obchodzą właśnie „cynowe gody”. Parę łączy silna, emocjonalna więź, którą umacnia ukochana córka, Aranza. Żadne z nich, nie mają pojęcia, że najbliższa im osiba, Sonia, kuzynka Eugenii, wcale nie jest taka serdeczna i troskliwa, za jaką ją uważają. To podła intrygantka, której obsesją jest chorobliwa miłość do Artura. Dla niego jest zdolna posuniąć się do największego okrucieństwa.

Tymczasem Isabel López Cerdán od dwóch lat jest – jak sądzi – szczęśliwą żoną Fernanda Córdovy, którego kocha ponad wszystko na świecie.

Losy obu par zmieniają się niespodziewanie i w drastyczny sposób. Chorująca na serce Eugenia umiera, a Isabel odkrywa, że jej mąż jest zwykłym oszustem. Znokautowani przez los, Isabel i Arturo szukają dla siebie azylu w Puerto Azul. Tam poznają się i zakochują. Żeby jednak ich uczucie miało szansę przetrwać, będą musieli stawić czoła intrygom Sonii, która spróbuje nastawić Aranzę przeciwko nowej wybrance ojca, a także spragniemu zemsty Fernandowi.

[tabs tab1=”Info” tab2=”Galeria” tab3=”Trailer”]
[tab id=1]
KRAJ I ROK PRODUKCJI: Meksyk, 2013
LICZBA ODCINKÓW: 150 (planowane)

SCENARIUSZ: Abel Santa Cruz
PRODUCENT: Ignacio Sada Madero

OBSADA: Guy Ecker (Arturo), Susana González (Isabel), Héctor Suárez Gomís (Fernando), Dominika Paleta (Sonia), Thelma Madrigal (Aranza), Martha Julia (Gabriela), Ana Martin (Tita), Humberto Elizondo (Osvaldo), David Ostrosky (Gilberto) i inni

TEMAT PRZEWODNI: David Bisbal – Para enamorarte de mí
[/tab]
[tab id=2]

[/tab]
[tab id=3]

[/tab]
[/tabs]


4 KOMENTARZE

  1. Ta telenowela jest przecudna :) Uwielbiam ją, szkoda, ze miała takie niskie wyniki oglądalności, ale zdecydowanie warta obejrzenia :)

  2. Zapowiada się ciekawie, obsada mi się podoba oprócz Eckera oczywiście ze względu na wiek. Szkoda że Francisco Gattorno lub Fernando Colunga nie partnerują Susanie:(Temat przewodni piękny:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.