Tytuł oryginalny: Rubí
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2004
Liczba odcinków: 115
Data premiery: 17 maja 2014 (świat), 28 sierpnia 2016 (Polska)

Scenariusz: Yolanda Vargas Dulché
Reżyseria: Violeta Isfel
Producent: José Alberto Castro
Obsada: Bárbara Mori, Eduardo Santamarina, Sebastián Rulli, Jaqueline Bracamontes, Ana Martín, Yadhira Carrillo, Paty Díaz, Marlene Favela, Josefina Echánove, Antonio Medellín, Ana Bertha Espín, Olivia Bucio i inni

Piękna Rubí chciałaby znaleźć prawdziwą miłość, jednak życie w ubóstwie nauczyło ją, jak ważne są pieniądze, ważniejsze niż uczucia. Swoją urodę dziewczyna postanawia więc wykorzystać do zdobycia bogatego męża.

Dzięki pomocy swojej ciężko pracującej siostry Cristiny, i uzyskanemu stypendium, Rubí studiuje na prywatnej uczelni. Poznaje tam pochodzącą z zamożnej rodziny Maribel, która miała wypadek, w wyniku czego została kaleką i znajomość z Rubí wiele dla niej znaczy. Dziewczyna nie wie o tym, że wyrachowana Rubí tylko udaje przyjaźń. Po jakimś czasie Maribel zaprasza przyjaciółkę do rodzinnej posiadłości. Skosztowawszy życia w luksusie Rubí zaczyna dążyć do zdobycia bogactwa. Ulubioną rozrywką kalekiej Maribel jest surfowanie po Internecie. Najczęściej za pomocą sieci rozmawia z chłopakiem o imieniu Héctor. Obydwoje bardzo dobrze się rozumieją i szybko chłopak zaczyna nalegać na spotkanie. Po pierwszym szoku, jaki przeżywa widząc, że Maribel jest inwalidką, Héctor przestaje to dostrzegać, zakochuje się i prosi Maribel o rękę.

Héctor poznaje Rubí ze swoim najlepszym przyjacielem, Alejandrem. Młodzi zaczynają darzyć się gorącym uczuciem, lecz gdy tylko wychodzi na jaw, że Alejandro, będący ortopedą, nie jest bogaty, dziewczyna rzuca go i kontynuuje swoje poszukiwania męża milionera. Jedynym bogatym mężczyzną jakiego zna jest Héctor. Odbija zrozpaczonej Maribel narzeczonego i wkrótce po tym zostaje jego żoną. Niemal od samego początku zaczyna odczuwać przykre konsekwencje swojej chciwości, oszustw i zdrady.


13 KOMENTARZE

  1. Super:) Fajnie by było jakby puścili ją jeszcze raz na tv 4 byle nie na pulsie bo tam co chwilę zmieniają pory nadawania i nie można się połapać co kiedy leci okropna jest ta telewizja tv 4 lepsza:)

  2. Genialna telcia:) A poza tym przesłanie jej jest rewelacyjne .A ludzie myślą ,że telenowele nic nie uczą g**** prawda .MOGLIBY JĄ PUŚCIĆ JESZCZE RAZ;)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.