A que no me dejas

Tytuł oryginalny: A que no me dejas Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015 Liczba odcinków: w produkcji Data premiery: 27

Tytuł oryginalny: A que no me dejas
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2015
Liczba odcinków: w produkcji
Data premiery: 27 lipca 2015 (świat)

Scenariusz: Erick Vonn, Martha Carrillo, Cristina García
Reżyseria: Fernando Nesme, Lily Garza
Producent: Carlos Moreno Laguillo
Obsada: Camila Sodi, Osvaldo Benavides, Leticia Calderón, Laura Carmine, Arturo Peniche, Alfredo Adame, Cecilia Gabriela, Alejandra Barros, Alfonso Dosal i inni

Temat przewodni: Alejandro Sanz – A que no me dejas

Szczęście dwojga zakochanych nierzadko zostaje wystawione na próbę. Paulinę i Adriana łączy wyśnione uczucie, lecz dzieli rzeczywistość. Ona jest córką bogatego przedsiębiorcy, Gonzalo, który nie akceptuje jej wybranka przez konwenanse. On nie znajduje zrozumienia jedynej siostry, Juliety, która obwinia ojca jego ukochanej o zamordowanie ich głowy rodziny. Narzeczeni zacięcie walczą o swoją miłość, wspierani przez Camilo – nieszczęśliwie zakochanego w Paulinie – aż do dnia ślubu. Julieta zdobywa dowody przesądzające o winie Gonzalo i zgadza się ich nie ujawniać, jeśli Paulina odstąpi od zamiaru poślubienia jej brata. By ratować ojca dziewczyna zrywa z Adrianem, a ten, ze złamanym sercem, wyjeżdża do Londynu.

Paulina znajduje pocieszenie w osobie Mauricio, sieroty, cierpiącego na brak słuchu od urodzenia, którego otacza matczyną opieką. Wkrótce odkrywa, że sama jest w ciąży i postanawia wyjechać do Londynu w ślad za byłym narzeczonym. Jednakże, zmylona fałszywymi zapewnieniami, iż Adrián związał się już z inną kobietą, odstępuje od zamiaru i przyjmuje oświadczyny Camilo, który zgadza się uznać Valentinę za swoją córkę. Wkrótce mężczyzna ginie w wypadku, a Paulina zostaje sama z dzieckiem.

Kiedy Adrián dowiaduje się, że Paulina jest samotną matką, wraca do Meksyku z zamiarem odnalezienia jej i zaproponowania małżeństwa. Kolejna ceremonia ślubna także zostaje przerwana przez Julietę, która zabija obojga kochanków. Valentina dorasta z Mauricio, którego traktuje jak brata, choć on widzi w niej kogoś więcej. Poza kontaktem w realnym świecie, para utrzymuje wirtualny i anonimowy związek za pośrednictwem bloga. Wkrótce Valentina odkrywa tożsamość swojego internetowego mężczyzny, lecz ich szczęście także może zostać pogrzebane przez Julietę.

Materiały novela.pl

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][jwplayer player=”4″ mediaid=”24552″][/tab]
[tab id=2]


[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.