Yago

Yago, serial, Meksyk 2016, reż. Eric Morales, Rodrigo Curiel, występują: Iván Sánchez, Gabriela de la Garza, Flavio Medina, Pablo Valentín i inni.

Tytuł oryginalny: Yago
Kraj i rok produkcji: Meksyk, 2016
Liczba odcinków: 65
Data premiery: 2 maja 2016 (świat)

Scenariusz: Ay Yapim, Karem Deren, Pinar Bulut
Reżyseria: Eric Morales, Rodrigo Curiel
Producent: Carmen Armendáriz
Obsada: Iván Sánchez, Gabriela de la Garza, Flavio Medina, Pablo Valentín, Patricio Castillo, Manuel Ojeda, Rosa María Bianchi, Juan Carlos Colombo, Ximena Romo, Adrián Alonso i inni

Remake tureckiego serialu pt. “Ezel”, inspirowanego powieścią “Hrabia Monte Christo”. Omar, Abel i Lucio przyjaźnią się od dziecka. Chociaż bardzo się od siebie różnią, łączy ich braterska więź. Jednakże talent i dopisujące szczęście Omara są powodami zazdrości Lucia, niezadowolonego z bycia jego cieniem, co wzmaga jego pragnienie pozbycia się rywala. Abel jest typem oportunisty, unikającym przeszkód i bratającym się z tym, kto może zaoferować mu więcej.

Omar traci głowę dla Sary, która osiada się w dzielnicy razem z ojcem. Nie domyśla się, że kobieta jest oszustką, marionetką w rękach swojego ojca, który szantażem zmusza ją do wykorzystania Omara i okradzenia jego kasyna. Kiedy Lucio odkrywa ich zamiary, postanawia przyłączyć się do nich i wciąga ze sobą Abla. Uszyta grubymi nićmi intryga rujnuje życie Omarowi. Mężczyzna zostaje skazany na dożywotnie pozbawienie wolności i trafia do zakładu karnego, gdzie z każdym dniem wzbierają się w nim rozgoryczenie i żądze zemsty. Tam poznaje Fidela, inteligentnego i wpływowego mafioso, który staje się jego mentorem. Kiedy w zakładzie karnym wybucha pożar, przed Omarem staje szansa na odwet na zdrajcach. Uznany za zmarłego, wychodzi na wolność, zmienia twarz i przybiera nową tożsamość. Pod przyłbicą Yago, hiszpańskiego przedsiębiorcy i milionera, stawia czoła Luciowi, Ablowi i Sarze.

[tabs tab1=”Zwiastun” tab2=”Galeria”]
[tab id=1][/tab]
[tab id=2]
[/tab]
[/tabs]Comments

  1. Rewelacyjny Ivan Sanchez w równie rewelacyjnej roli!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.