„Miss ’89” w od 3 lipca w CANAL+ SERIALE

Wyprodukowany przez Pabla Larrína serial Lucíi Puenzo „Miss ’89” od 3 lipca w każdy poniedziałek o godz. 22:00 w CANAL+ SERIALE.

Konkursy piękności wciąż cieszą się ogromną popularnością na całym świecie, szczególnie w Ameryce Łacińskiej. Rodziny, od seniorów po najmłodszych, gromadzą się wokół telewizorów, by zobaczyć, kto wywalczy koronę, a zdobywczynie tytułów stają się pierwszoligowymi celebrytkami. Odgarniając wszystkie cekiny i szarfy, serial „Miss ’89” (Señorita 89), odkrywa ciemną stronę tego biznesu piękna.

Ośmioodcinkowy thriller polityczny skupia się na 32 finalistkach Miss Meksyku 1989. Grupa pięknych kobiet przeprowadza się na okazałe ranczo La Encantada, gdzie mają przygotować się do konkursu. Odseparowane od zewnętrznego świata uczestniczki poznają brutalną prawdę o jego kulisach – pełną nadużyć i przedmiotowego traktowania kobiet.

W rolach głównych Ilse Salas („Plaza Catedral”, serial „Kroniki kryminalne: Kandydat”), Natasha Dupeyrón (telenowela „Zbuntowani”, serial „Dom kwiatów”), Ximena Romo („To nie jest Berlin”, „Dzień Pański”, „Gloria”), Bárbara López (serial „Niepowstrzymane”, telenowela „Miłość po grób”) i Leidi Gutiérrez („Las elegidas”, „Chicuarotes”)

Materiały CANAL+Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.